2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984538 بازدید | 25326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مونا جان خوبی؟امید وارم که حال خودتو نی نیت خوب باشه
عزیزم من یکشنبه دارم میام استانبول هررررچیی لازم داری بدون تعارف بهم بگو از ایران واست بیارم(من اصفهانم البته)
یه سوالم داشتم:راسته ماه رمضون بازار های محلی مثل 4شنبه بازار فاتیح و ... تعطیله؟پیشاپیش ممنون از جوابت
2728
سلم به همه دوستان.خصوصا مونا خانوم با این پست بسیار عالی.
یه سوال مهم:::::::
من عید فطر قصد داشتم بیام استانبول.میخوام بدونم مراکز خرید اصلی مثل خیابان استقلال فروم استانبول.. باز هستند یا نه.و ایا وسایل نقلیه عمومی اون موقع دایر هست یا نه(اتوبوس و کشتی ها....).با تشکررر فراون.
وو
سلم به همه دوستان.خصوصا مونا خانوم با این پست بسیار عالی.
یه سوال مهم:::::::
من عید فطر قصد داشتم بیام استانبول.میخوام بدونم مراکز خرید اصلی مثل خیابان استقلال فروم استانبول.. باز هستند یا نه.و ایا وسایل نقلیه عمومی اون موقع دایر هست یا نه(اتوبوس و کشتی ها....).با تشکررر فراون.
وو
مونا جون وسایل خونه مثل ظروف چینی و وسایل تزئینی خونه می شه بگی کجا داره؟ هفته دیگه 5 شنبه مامانم اینا میان اونجا اگه چیزی می خوای بگو واست بفرستم. شنبه و یکشنبه کجاها تعطیله بگم نرن اونجاها مرسی

مرحبا مونا خانم بن بیراز تورکجه بیلیوروم بویله یازدیم سنین ایچین عزیزم من میخام تابستون بیام قرار مامانم اینارم بیارم میخام موقع خوبی بیام که حراج باشه به نظرت چه تاریخی او نجا باشم خوبه دقیقاً که خوب بتونن خرید کنن بهشونم خوش بگذره ممنون.
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers
مونا جون ممنون بابت همه راهنمایی هات که تو این تاپیک بهمون می دی من که خیلی استفاده کردم خیلی مهربونی صدتا بوس واست می فرستم...دارم نوت برداری می کنم اکشالی نداره چهارشنبه بازار نمی ریم به جاش استانبول فروم و الیویوم و ... میریم من می خوام واسه بچه برادرم و خواهرم که 11 و 12 سالشونه خیلی سوغات بخرم کاش بشه خرید کرد
2706