2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984871 بازدید | 25326 پست
پری جون هوای عااااااااالیه عااااااالی . همش باد خنک میاد ولی سرد نیست . شرجی هم نیست .
برای غذا هم اصلا نگران نباش غذاهاشون خوبه . تو این دو سه روز دخترم یه بار جیگر خورده یه بار کوبیده . دو بار فست فود که چون اینجا مک دونالد و برگر کینگ اصلی هستن خیلی خوشش اومد . دیروز هم که رفتیم بیوک ادا چند نوع غذا سفارش دادیم که از همش مورد و خوشش اومد ( مرغ و شاورما و تاس کباب و خوراک گوشت و دلمه و لوبیا ) که همش با هم شد ٨٢ لیر البته بعلاوه ی ٤ تا برنج و سالاد و ماست
دلمه شونم خیلی خوب بود مزش شبیه دلمه های خودمون بود ( شیرین نبود )

برا قیمتا هم من هنوز بازار نرفتم . فقط فروم رفتم که اکثرشون تخفیف ٥٠ درصد ( ایندیریم ) خورده بود . ولی بازم قیمتاش نسبت به کیش یکی بود . هههههه من همه جا رو با اونجا مقایسه میکنم ؛)))))
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سولماز جون عزیزم اشکالی‌ نداره

عزیزم من شوهرم امروز روزه هست بعد از ظهر میاد عزیزم خوبه

قبلش با شما تماس میگیرم
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
دوستم من محله رو به شما گفتم دیگه بویوک چکمچی

یه کم از فرودگاه اون‌طرف تر نرسیده به پارک آبی اکوا مارین

خیلی‌ بزرگ تر از فروم هستش

بیش از اندازه بزرگ هستش و همه برند‌ها رو داره با تخفیف
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
2728
2738

سلام مونا جون ..
ما برای تعطیلات عید فطر می خواهیم بیایم استانبول .. می خواستم ببینم عید فطر توی استانبول چطوریه ؟ همه جا تعطله ؟.... مراکز خرید یا مراکز تفریحی تعطیله یا نه ؟... مثلاً کاخها و مساجد برای عید فطر تعطیلند یا بازند ؟
ممنون می شم اگه راهنماییم کنی .. توی این هفته می خواهیم بلیط بگیریم برای همین می خواهیم خاطر جمع باشیم ..
دوستای خوبم اگه شما هم اطلاعاتی در مورد تعطیلات عید فطر توی استانبول دارین ممنون می شم راهنماییم کنین

سلام مونا جون ..
ما برای تعطیلات عید فطر می خواهیم بیایم استانبول .. می خواستم ببینم عید فطر توی استانبول چطوریه ؟ همه جا تعطله ؟.... مراکز خرید یا مراکز تفریحی تعطیله یا نه ؟... مثلاً کاخها و مساجد برای عید فطر تعطیلند یا بازند ؟
ممنون می شم اگه راهنماییم کنی .. توی این هفته می خواهیم بلیط بگیریم برای همین می خواهیم خاطر جمع باشیم ..
دوستای خوبم اگه شما هم اطلاعاتی در مورد تعطیلات عید فطر توی استانبول دارین ممنون می شم راهنماییم کنین
مرحبا مونا خانم بن بیراز تورکجه بیلیوروم بویله یازدیم سنین ایچین عزیزم من میخام تابستون بیام قرار مامانم اینارم بیارم میخام موقع خوبی بیام که حراج باشه به نظرت چه تاریخی او نجا باشم خوبه دقیقاً که خوب بتونن خرید کنن بهشونم خوش بگذره ممنون.
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers
آره اتفاقا ما پارسال اکواریوم فروم استانبول رو رفتیم به مناسبت عید فطر تخفیف خورده بود ..... فقط بازارهای محلیش دایر نبود مثل سه شنبه بازار.......کاخ هم ........ هتل که میرین به پذیرش بگین زنگ بزنن بپرسن که بازه یا نه......
2706