2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1985551 بازدید | 25326 پست
عسل منم اصلا به فستیوالاعتقاد ندارم،فروردین به هوای فستیوال رفتم هیچی آف نبود ولی حراج ژانویه بعد سال نو محشر بود،منگو ۷۰ درصد آف و بقیه برندهام تو همین حدود من فقط یه بار مرمرا فروم رفتم که به نسبت جنسایی که جاهای دیگم بود گرون بود منم استقبال نکردم،مغازه های پشت اولویوم محشره،مخصوصا اون بچه گونه چندطبقه ایه
همه هیچ‌اند اگر یار موافق باشد... :)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من دو باره با سوالام اومدم میخوام ساعت حرکت چندتا کشتی و دولموش رو بدونم و روز های تعطیل اونها رو 1.قایق های تنگه بسفر 2. قایق های جزایر از کاپاتاش 3. کشتی ای که برای رفتن به بام استانبول از کاپاتاش حرکت میکنه دولموش های که از تقسیم به سمت مینیاتورک حرکت میکنند و روز های که این جا ها و مسجد سلیمانیه و سلطان احمد تعطیل. ممنون میشم دوستان. آن شغاله بعد سفر منم بتونم جواب سوالات دوستان دیگرو بدم
رویایی دارم، رویای آزادی. ...رویای یک لحظه بی وقفه از شادی....
عسل جون منظورت از فستیوال کی هست...اینکه میگی ماه رمضان خوبه دقیقا منظورت کی هستش مگه فستیوال الان شروع نشده وتا 8 تیر ادامه داره.....من میخوام 30 بیام استانبول تا 8 تیر منظورت اینه که اون موقع هم حراج نیست...لطفا اگه کسی میدونه بگه اوایل ماه رمضان برم حراج هست یا نه....ممنون
حراج فستیوال هست که البته بیخوده ولی 28 خرداد مصادف با ماه رمضان کمی قیمت ها پایین میان. حراج واقعی استانبول اواخر شهریور و بخصوص ژانویه هر ساله که اکثرا 70 در صدی
رویایی دارم، رویای آزادی. ...رویای یک لحظه بی وقفه از شادی....
2740
رزگل طبقه ى پایین اولویوم پشت کافی شاپ یه در هست...ازون در که بری یه خیابون هست اونجارو میگم.... یکم جای شلوغو بهم ریختس...اگه حوصله داشته باشی خرید خوبی میکنی...
همه هیچ‌اند اگر یار موافق باشد... :)
بچه ها من فردا میخوام برم اژانس ......لطفا بگید دیگه ماه رمضون حراج هست یا نه......تو این تایپیک من یه جاهایی خوندم که نوشتن خوبه تو ماه رمضون حراااااااااجه....یه جاهایی هم نوشته ماه رمضون حراجی نیست وفستیوالش هم جالب نیست.....واااااااقعا گیج شدم......لطفا از کسایییکه اونجا هستن میشه خواهش کنم بپرسن که ماه رمضون حراجها چجوری میشه ......یا اینکه اگه کسی اطلاع داره بگه
2706