2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984743 بازدید | 25326 پست
راستی‌ ساعت 11شب به بعد یادت نره برو دور میدون چیز‌های خوبی‌ پیدا میکنی‌ هم ارزون هم جنس خوب
امروز رفتی بازار تو کوچه هتل بود
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای مونا جون خیلیییی خوشحال شدم . انشالله که این دفعه بارداری راحت و موفقی داشته باشی . و یه نی نی سالم و خوشکل به دنیا بیاری .
نه عزیزم جرا ناراحت بشم ؟ بکو بیاد . مشکلی نیست . اکه شد خودتم بیای خیلیییی خوشحال میشم ولی اصلا نمیخوام اذیت بشی و تو زحمت بیوفتی .

هتلمونم امید نزدیک میدونه . فکر کنم اون یکی اسمش کرند امیده . نه ؟

اره مونا جون دیدم فروشنده های دور میدونو . ولی هنوز هیجی نخریدم . دیروزم رفتیم فروم و استقلال . و اکواریوم فروم که خیلیییی خوب بود . تو بازار فروم هم وسایل قش نکی بود ولی از اونجایی که من همیشه عجله میکنم برای خرید و سرم کلاه میره ، هیجی نخریدم این دفعه . هههههه

مونا جون این شمارمونه : ٥٣٩٦٧٧٣١٨٩

خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
ماری جان به نسبت مبلغش هتل خوبیه . از نظر من البته . فقط بدئی اینه که از طبقه اول اسانسور نداره و از طبقه دوم شروع میشه اسانسورش که به قول شوشو سختیش یه بار اولشه و یه بار اخرش ؛)

ادرس هتلو ترکی نوشته

8avm yeralti c,ars,isi a Kara,isi aksaray / ist. بر خیابونم هستش هتل . درست جلوی زیر کذر و أوت لت avm .

تلفنشم : ٠٠٩٠٢١٢٥٢٥٦٠٥٢
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2731
ای وای سولماز جون تقصیر من شد اون هتلی که من گفتم اون یکی‌ بود اگه خواستی‌ برو یه نگاه هم به اون بنداز اون تمیز تره و به دوستان بگو البته من از قیمتش شک کردم چون اون یکی‌ گرون‌تره دو سال پیش100 $ بود

دوستم اگه شد حتما میام

ولی‌ بد بختی من اینه که از فشارم بالاست مثل حاملگی‌ سر پسرم عزیزم

دائماً سر گیجه دارم و سر درد

امروز حتما باهات تماس میگیرم

دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
اکشال نداره مونا جون اینجا هم خوبه . فقط خوابگاهه دیگههههه مهم اینه که تمیز باشه که هست . دستت درد نکنه . پس من منتظر تماست هستم البته امروز داریم میریم بیوک ادا .
2738
سلام مونا جون شرمنده ام به خدا . از ظهر که رفتیم بیوک ادا الان اومدیم و یکم هم تو اکسارای قدم زدیم . گوشی دست برادرمه یک ساعت پیش گفت یکی زنگ زده ....
فردا تا ١١ اینا میتونه بیاد ؟ چون باران خیلی خسته میشه شبا تا دیر وقت میخوابه . اگرم نه که عصری هماهنگ کنیم چه ساعتی راحت تره برای همسرت ؟
2706