2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984532 بازدید | 25326 پست
سلام دوستان من شماره وایبر دادم بهتون چون میل نی نی سایتم کلا باز نمیشه هر سوالی بود تو وایبر بپرسین حتما جواب میدهم بهتنون در مورد حراج ها چرا دروغ من خودم گروه خرید انلاین از همه سایت های ترکیه دارم کلا همیشه همه جای ترکیه مغازه هایی برای حراج داره ولی بهمن ماه تا اخر اسفند قت خوبی بود بعد 23 ماهمیلادی همین ماه خیلی جاها تخفیف دار از جمله ال سی وایکیکی مجلسی های بچگونه رو تخفیف خوب میده که برای خرید ان لاینش هست و اینکه ماه رمضون هم خیلی ارزوننیست باز خود دانید یک خانمی نوشته بود گلدن ایج 7 شب 2400 خیلی گرون گفته عزیز استانبول تازه داره هوا خوب میشه بچه ها بلیط اکواریوم فروم استانبول 40 لیره برای هر نفر و بچه تا 3 سال رایگان حتما حتما حتما برین خیلی خوبه مخصوصا تونلش که کوسه ماهی و سفره ماهی و انواع ماهی های عالی داره ...دختر من که عاشقشه ازدست ندین با رفتن به اکواریم هم کافیه با مترو برین ایستگاه کجا تپه ..از مترو بیاینبیرون مرکز حرید فروم هست که اکواریوم ... ایکیا و کوچتاش که مثل ایکیا لوازم خونه داره کنار همه
یارب نظر تو بر نگردد برگشتن روزگار سهل است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلی جون ، به نظرم برای اون تاریخ با توجه به اینکه پرواز هم ماهان هست قیمت رو خوب گفته . اول مهر که ما با ماهان رفتیم بلیط تنها برای هر نفر 1100000 تومن بود . من هم ان شا ا... همون حدود برنامه سفرم هست و این چند وقت تو کار بررسی قیمت هتل و پرواز بودم !
راهنمای کامل سفر به ترکیه https://telegram.me/turkeytravel
2728
دوستانی که هتلهای گرند و گلدن ایچ رو رفتن و تجربه کردن بگن که چطور بوده واسم کاملش رو بگن. و اینکه برای چه تعدادی چقدر دادن؟؟ نظرتون در مورد هتل لارس پارک و قیمتش چطوره؟؟
ثنا جون و گلی جون/من لارس پارک را اخر شهریور رفتم.تور گرفتم و چون یک نفر بودم /اژانس ها گران می دادند.ولی برای چند نفر به عنوان هتل چهار ستاره ئ خوب هتل گرانی فکر نکنم باشه.من از الی گشت و قدس گشت و چهار فصل ان زمان قیمت گرفتم هر سه اژانس یکجور قیمت دادند.
2706