2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984571 بازدید | 25326 پست
سلام من پنجشنبه تا یکشنبه میرم انکارا و قونیه.میخوام چند مکان دیدنی برم مثل مقبره اتاتورک و مولانا. وقتم محدوده و باید برنامه ریزی کنم ولی نمیدونم تعطیلات ترکیه چه روزاییه.بابت بسته بودن اماکن دیدنی. ایا تعطیلات شنبه و یکشنبس؟ ممنون میشم اگه میدونید راهنمایی کنید. با سپاس.
سلام ما یکشنبه ی آینده عازم استانبولیم به امید خدا از کسایی که تازه اونجا بودن دو تا سوال دارم یکی اینکه هوا الان چطوره و اینکه آیا تو این فصل می شه تور کشتی و جزایر پرنس رفت یا نه؟؟
آتلیه تخصصی کودک دریچه اصفهان www.darichestudio.com و عکسهای جدید در @photodariche

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان آرشا جان هوا مثل تهران فقط یکم باد داره. استانبول رو رو هواشناسی گوشیت تنظیم کن و هو رو چک کن ماججزیره رفتیم هوا یکم سردتر بود. کشتی رو نرفتیم چون بنظرم تو سرما فایده نداره
2728
برای من یه سوال پیش اومده چرا آقای فدورا مطالبشون رو پاک می کنن؟؟؟!!!!! آخه خیلی از سوالا مشترک هست و اگه پاک نشن شاید خیلی از سوالات تکراری کمتر بشه...
آتلیه تخصصی کودک دریچه اصفهان www.darichestudio.com و عکسهای جدید در @photodariche
سلام دوستان من برای عید میخاستم تور استانبول بگیرم دو تا سوال کدوم منطقه.هتل بگیرم که کنارش کلی رستوران و مغازه باشه؟ و هتل خوب 4 یا 5ستاره خوب تو این منطقه معرفی کنید ممنون
قانون زندگی قانون باورهاست
ماریان جون ما لارس پارک بودیم تو تکسیم چهار ستاره عالی. اتاقاش خیلی بزرگ بود و تمیز. Lares park. عکسهاش رو میتونی سرچ کنی. کلا بنظر من بخاطر حال و هوای خاص خیابون استقلال اگه هتل تو تکسیم باشه بهتره
به نظرمن تو انتخاب لارس پارک شک نکنین ...اتاقاش با عکس های تو اینترنت فرقی نداره...من که از همه چیش راضی بودم.فقط مسواک و خمیردندون و دمپایی یادتون نره .تو کوچه اش رستوران زیاد داره و یه اکسچنج افیس داره که نرخش از همه جا بهتر بود،از هتل که به سمت میدون تکسیم بیاین میبینینش
خدایا ، نفست باران است ودل من تشنه باریدن ابر ، دل بی چترمرامیهمان بارانت کن
سلام بچه ها کسی هتل کریستال استانبول رفته میخواستم ببینم چهجور هتلی هست و مراکز خرید نزدیک تکسیم کجا هاست میشه لطفا جواب بدین
دستهایم به آرزوهایم نرسید، آنها بسیار دورند اما درخت سبز صبرم میگوید امیدی هست دعایی هست خدایی هست...
مهربان عزیز خیابان استقلال که خیلی عالی هست خیلی نزدیک به میدون تکسیم هست ،خیابون عثمان بی و نیشان تاشی و جواهر هم نزدیک هستن .در مورد کریستال اطلاعی ندارم
خدایا ، نفست باران است ودل من تشنه باریدن ابر ، دل بی چترمرامیهمان بارانت کن
فوری فوری بچه ها ما فردا ساعت 11 شب پرواز دارم ما با یکی از دوستامون می ریم که ایشون مصاحبه دارن توی مرکز خرید پروفیلو اول می خواستم آدرس دقیقشو از میدون تقسیم بدین و دوم اینکه آیا ارزش رفتن داره یا ارزش وقت گذاشتن نداره؟؟؟؟
دوستان ما تازه برگشتیم از استانبول اینقدر مطالب این تاپیک و آدرس ها خوب و دقیق بودن که انگار مدتهاست من در استانبول زندگی می کنم بدون ذره ای گم شدن یا مشکل همه جا رفتیم. ولی چون با بچه بودیم و باد می اومد سوار هیچ کشتی نشدیم. هتلمون از قبل لیون بود ولی شب اول گفتن لیون جا نداره و رفتیم کریستال که همون نزدیکی ها بود و خوب بودش. لیون و کریستال در یک حد بودند فقط کریستال چای ساز داشت که لیون نداشت. دلار بردن به نفع تون هست چون ما هم دلار بردیم هم لیر. لیر رو اینجا خریدیم 1405 تومن ولی دلار رو که چنج می کردیم به لیر حدود 1380 در می اومد. مرکز خرید الیویوم سه شنبه رفتیم که کلی خرید کردیم. گرچه فاصله اش دور بود و با دولموش و تراموا زیاد طول کشید ولی برگشتن با تاکسی اومدیم و ده دلار گرفت تا تکسیم که به نصبت فاصله اش و وسایلی که ما داشتیم شبیه تهران بود. توپکاپی هم عالی بود و موزه اش برای من خیلی شگفت انگیز بود. بعد از ظهر روز آخر هم به کوچه های اطراف استقلال گذشت که خیلی محیط سنتی و قدیمی داشت. کوچه های باریک سنگفرش پر از مغازه هایی که اجناس سنتی داشتن و کافه های قدیمی با صندلی های کوچولو و چایی های ترکی و قلیون کلا خیلی خوش گذشت. با بچه ام می رفتیم پیش کبوترهای میدون استقلال و کلی باهاشون بازی می کردیم. امیدوارم هر سال بتونم برم استانبول یک موضوع دیگه. قیمت اجناس مارک های ترک واقعا خوب بود الان که اومدم تهران و نگاه می کنم می بینم شلواری که ما خریدیم 40 لیر (56 تومن) از ال سی وای کیکی 190 تومن قیمت داره.
2706