2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984873 بازدید | 25326 پست
asrajan جون
راستش امکانات گذاشتن عکس لباسها ندارم
قیمت غذا ها که خوردیم :
پیتزا استانبولی+سیب زمینی+نوشابه = دونفری شد 36 لیر
کباب ترکی + ماکارانی+ ماست + نوشابه = دونفری 18 لیر
جوجه کیاب + دسر + میوه = رایگان با گشت شهری بود
همبرگر مکدونالد + سیب زمینی+ نوشابه = 25 لیر
فرزانه جون
آدرس عثمان بی میری میدون تقسیم مترو m2 سوار میشی ایستگاه بعدی عثمان بی هست پیاده میشی خیلی راحته از ایستگاه اومدی بیرون مزون ها و لباس مجلسی فروشی ها رو میبینی
تور تنگه بوسفور یک ساعت و نیم هست و سانس هاش ساعت 10.45 و 12.45 . 14.45 از کاباتشا هست که از میدون تقسیم پیاده 5 دقیقه راهه الیته سانس شب هم داره راستش تور جزیره هم خوبه اما ما چون وقت نداشتیم نرفتیم تور جزیر 5 یا 6 ساعت طول میشکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی سمن جون از اطلاعات خوبت . شما چند روزه رفته بودی ؟ کدوم هتل بودی ؟ ولی کاش عکس لباسات رو می ذاشتی :( .
اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد خدایا به خاطر معجزت شکر ، خودت حافظ و نگهدار نی نی ام باش
2731
پری جون
آره هوا گرم و شرجی بود و آفتابش داغ-
آره ارزش رفتن داره خیلی خوش گذشت هم برای کسانی که اهل خرید هستن هم اهل تفریح-
نه جوجه کبابش با ما فرق داشت بی مزه بود ولی کباب ترکی حتما امتحان کن خیلی عالی بود
فرزانه جون
ما 4 روز و 3 شب رفته بودیم هتل یوروپلازا
سمن جون ببخشی تورو خدا خیلی سوال میپرسم کباب کوبیده مثل کبابهای خودمون داشتن؟ آخه بچم خیلی بد غذاست هر چیزی رو نمیخوره. ما میخواستیم مرداد بریم از الان هوا شرجیه پس اون موقع خیلی گرمتر میشه
2738
مرسی مونای عزیز که جوابمو دادی .
رسیدن به خیر سمن خانم یه سوال داشتم یکی از بچه ها هم تازه اومده از استانبول میگه خیلی جالب نبوده خیلی گرونی بوده تازه فستیوال هم بوده ببخشید زیاد سوال میکنم اگه مارکدار نخری میشه با یک ونیم خرید کرد .
سلام دوستان. ما تازه 4- 5 ساعته رسیدیم. خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عالی بود. خیلییییییییییییییییییییییی خوش گذشتو عاشق استانبول شدم.ما به قصد خرید نرفتیم و هدفمون مناظر و آثار باستانی بود.
جاهایی که رفتیم:
دولما باغچا
توپ کاپی
ایاصوفیه
مسجد سلطان احمد
برج گالاتا
گل حانا
کاپالاچارشی
بازار ادویه
اکواریوم
دلفیناریوم
تور جزیره
تور یسفر
در نیم روز آخر هم کمی خرید ( به اندازه 450 لیر) از استانبول فروم و استقلال
البته چون ما دو نفر بودیم و بدون بچه صبح 8-9 از هتل می زدیم بیرون و شب 11-12 برمی گشتیم.هوا خوب بود کمی شرجی بود. ولی مردماش خیلیس خوب و مهربون و با مرام بودن.
از هتل مون خیلی راضی بودیم. ویلا زوریخ. هتل 3 ستاره کوچکی بود ولی تمیز و مرتب و کارمندای مهربونی داشت.از خیابان استقلال پیاده 10 دقیقه فاصله داشت.
توصیه من به مسافرا: حتما وحتما سعی کنید هتل تون هر چند کوچک و ارزون تو تقسیم باشه.
وااااقعا از بابت زیبایی و حفظ حالت قدیمی وسنتی و زیباش و شب های قشنگ و زنده ش بی نظیر از جاهای دیگس.
از همه بچه هایی که لطف کردن و این تاپیک رو با تجربیات خودشون غنی کردن و باعث شدن ما خیلی با اطلاع نه گیج و بی خبر از همه جا بریم و خوش بگذرونیم ممنونم. می بوسمتون.
اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم بپرسین.
خدایا خودت من و همسرم و ماه مونو در پناه خودت حفظ کن و بهترینارو نصیب مون کن💑
مامان نرگس جان بستگی به هدفت ازمسافرت داره.
اگر میخواهی استراحت کنی وبه دور از دغدغه محیط باشی خوبه چون اکثر هتل هاش all وuall هستند وبرنامه های خاصی توی هتل دارن.
مامان نرگس من هم مذهبی هستم و از امکانات استخر و دریای آنجااستفاده نکردم ولی باز هم برای استراحت خوبه0
من جمعه دارم میرم استانبول شوهرم سایز بزرگ هستش xxxl برای همین سایزش خیلی گیر نمیاد دفعه پیش که رفته بودم زیاد نتونست خرید کنه میشه بگید سایز بزرگ کجاها یا چه مارکهایی دارند؟؟؟
2706