2726
نانا جون چه خبرا؟ حالتون خوبه؟ لکه بینیتون خوب شد ایشالا؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی خیلی برات ناراحت شدم نانا جون ولی ناراحت نباش خدا بزرگه منم یکشنبه پیش دکتر مرمض بودم من باید از رحم اجاره ای استفاده کنم به دلیل سقط دکتر گفته باید از رحم اجاره ای استفاده کنم نمیدونم از کجا باید یکی پیدا کنم دیگه فکرم کار نمیکنه کسی از شماها کسی میشناسید از اهواز که برامون انجام بده
2728
خیلی ناراحت شدم نانا جون. خدا بزرگه...

عسل جون شما مگه چند بار سقط کردین که دکتر گفته از رحم اجاره ای باید استفاده کنین؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام به همگی
مصی جون مرسی از دلداریت عزیزم
عسل جون مگه از لحاظ رحمی بررسی نشدی؟ مشکلت چیه که سقط میکنی؟ چند بار سقط داشتی عزیزم؟ خدابزرگه نگران نباش.
دوستان من دل درد خیلی شدید گرفتم که دچار افت فشار و بی هوشی شدم که با اورژانس 115 به بیمارستان آریا منتقل شدم و به زایشگاه مراجعه کردم که دکتر مرمضی گفتن باید بستری بشم و تحت کنترل باشم. یک شب بستری بودم و دکتر دوبار ویزیتم کرد از همه لحاظ کلیه آزمایشات رو برام انجام داد و مشاوره جراحی عمومی هم شدم که خدارو شکر دردم خوب شد و دیشت مرخص شدم خلاصه دوران سختی رو پشت سر گذاشتم.
ای داد بی داد. چقد این مدت سختی کشیدین نانا جون :(((
به نظرم یه مدت به بدنتون استراحت بدین و فعلا درمان جدیدی شروع نکنین. خدا برزگه
عسل جون من کلینیک نازنین مهرداد میرم

دیدم منشی یه شماره تماس به یه خانوم داده که زنگ بزنه برای رحم اجاره ای حتما شماره کسی بوده که برات مورد مناسب روپیدا کنه ضرر نداره برو بهشون بگو شاید به توهم شملرشو داد یه فرجی شد انشاا....
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
عسل جون تل رو سخت جواب میدن باید حضوری بری

بعد از پل 7کیانپارس دقیقا کنار دادگاه انقلاب میشه یه ساختمان ویلای تابلو کوچیکی داره نوشته نازنین مهرداد

روزهای زوج هستن
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
به نظر شما دکتر مرمضی کارش چطوره؟؟؟؟؟؟؟//

من که بعد از اینکه به خاطر داروهاش کیست دار شدم یه جورایی ناراحتم ازش
میترسم برای ادامه درمان برم پیشش
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
2706