2726
سارا جون ... ماندانا محمودی ... مژگان براتی ... اینا واسه مخصوصا اوایل بارداری خیلی دکترای خوبین.. بیشتر به خاطر تجهیزاتشون ... البته مطباشون شلوغه ولی نوبت دهیشون خوبه ... خواهرم پیش محمودی بود ... تو هفته ی 12 جنسیت پسرش رو با درصدی احتمال گفت و توی هفته ی 16 یا 17 بود که قطعی بهش گفت و بازم پسر بود ... خودشم دکتر خوش اخلاق و با حوصله ایه ... یکی از آشناهامون هم خونریزی تا ماه پایانی بارداریش داشت که بهش شماره داده بود که هر وقت لازم شد بهش زنگ بزنه ... منم به امید خدا میخوام برم پیشش ... البته فقط تاماه 4 یا شاید ماه شش بارداری چون بیمارستان مهره و من میخوام بیمارستان اریا زایمان داشته باشم ...
موقع سونو مثلا به خواهرم میگفت انگشتاش رو دیده و شمرده و مثلا گردنش و اجزای صورتش ... آخه کسای دیگه که سونو میکنن، تو چند ثانیه است و هیچیم به آدم نمیگن ...
Lilypie Pregnancy tickers
منم با غزل جون موافقم ولی چون دکتر خودم نیکبخت هستش میدونم که تا دی ماه نوبت نداره ... مگر اینکه معرفی نامه ببری واسش ... خودشم دکتر خیلی جدی و خشکی و کمی هم عجول هستش ولی واقعا باسواده ... دستگاه سونوش هم واژیناله ... من تخت تو مطبش ندیدم واسه سونوی باردارها ... معمولا روزی حدود 60 تا مراجع داره که من هر وقت رفتم 3 یا 4 تاش باردار بودن ... اونم مریضای خودش بودن ... شنیدم غیر مریضاش باردار قبول نمیکنه

ولی مرمضی ظاهرا بهتر نوبت میده ... البته دوستان دیگه واسه ایشون بهتر میتونن راهنمایی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستان خوبم

باران جون من تا حالا سه بار کیست زدم. دفعه اول زمانی بود که تحت نظر خانم دکترنیکبخت خواستم آ یو آی کنم. اون موقع نمی دونستم کیست چیه اصلا! فقط با ده دونه قرص کلومیفن فک کنم روز 12 که رفتم سونو گفت سه سانت زدی! دیگه هم بم آمپول هاش سی جی نداد ولی آیو آیم کرد! دیگه نمی دونم کی کیست برطرف شد چون سونو نرفتم بعدش
دفعه دوم بعد از آیو آی که رویان انجام دادم یه کیست 6سانتی زدم! که اونم با یه ماه ال دی رفت
دفعه آخر هم با5دونه لتروزول یه کیست 4سانت زدم که اونم با یه ماه اچ دی رفت. اینم از قصه کیستای من
امیدوارم که شما هم با همین یه ماه اچ دی کیستت برطرف شه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
مهشید جون امیدوارم که این بار نتیجه بگیری و دیگه نیاز به عمل دیگه ای نداشته باشی. به هر حال ما چاره ای دیگه نداریم! مجبوریم هر چی میگن گوش کنیم!
سونو چی شد؟ امروز رفتی؟
برا جنین 5 روزه از دکتر نپرسیدی ببینی جریانش چیه؟ میشه در مورد این جنین 5 روزه یه خرده برا من توضیح بدی ببینم اصلا چیه و چه اهمیتی داره؟

واقعا داروها هیچ جا پیدا نمیشن!!؟ پس تکلیف ما چیه!!؟ نگران شدم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2728
سحر جون چه خبر؟ داروها رو پیدا کردین؟

دیبا جون دیگه به کیست فکر نکن! مطمئن باش اون نی نی شده. امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی
یادتون نیست مورفولوزی و حرکت اس شوهرتون چند بود؟

باران2 خوش اومدین به تاپیکمون. این الکترواجکولیشن چی هست؟ منم کنجکاو شدم بدونم مشکل شما چیه!؟

غزل جون تهران رفتن برا ما خیلی سخته ولی اگه مطمئن شم اینجا کارشون خوب نیست منم دوباره میرم تهران برا میکرو
امیدوارم این بار انتقال شما و مهشید جون به خوبی انجام شه
منم بیصبرانه! منتظر اومدن پری هستم! کاش زودتر بیاد که بیخود مجبور نشم دوبار برم دکتر. رفت و آمد تو این هوا گرم واقعا سخته!
بهاری جان ... تو آزمایش آخرش مورفولوژی نرمال 17درصد هستش و حرکت گرید آ و بی 19درصد ... متاسفانه شوهرم یکسال بعد از عمل واریکوسل بیماریش برگشت ... تا چند ماه پیش موفو 32 درصد و حرکت 47درصد بود ... و از 118 میلیون بعد از عمل به 34 میلیون رسید ... دکترش گفت کمیش ارثی هستش چون خیلی از مردای خانواده ی همسرم مشکل نازایی دارن ... برادراش هم فقط دختر دارن که دکیم گفت نشون دهنده ی ضعف توی اسپرمشونه ... اکثر دخترای فامیل منم چه مادر چه پدری درصدی پی سی او هستن ... از همون اوایل بلوغ هم اینو دارن ... اکثرا من و دختر عموهام هم با دارو درمانی نی نی دار شدیم ... نمیدونم این چه دردیه بین ماها افتاده ... نمیدونم از آب و هوا باید گله کنیم یا گرد و خاک و مواد شیمیایی ...
بهاری جونم انتفاق صبح بیدارشدم یادت کردم خوبی

انشاا.. زودتر پری میاد

منم دیروز رفتم سونو ضخامت اندوم خیلی خوب بود روز 9بعد از پری بودم 8بود گفت 4شنبه برم برای انتقال گفتم نمیشه 5شنبه باشه گفت چرا گفتم میخوام 4شنبه بیام اهواز یه دل سیربرم بازار خخخ کلی خندید گفته نه ضخامتت مناسبه نمیشه دیرتر هیچی دیه شد 4شنبه بسته اخررو انتقال میدن خوشحال اخه روزتولد امام حسین 4شنبه است انشاا.. خودش کمکم کنه از جنین شناس دیروز پرسیدم گفت اگرجنین وضعیتش مناسب باشه میزاریم 5روزه بشه وجنینهامو گفتم امروز ذوب میکنه اگر وضعیتشون خوب باشه میزاره روزشون بیشتر بهشه الان 3روزه هستن با حساب 3شنبه و4شنبه انشاا.. اگرخوب باشن 5روزه میشن اگرم نه که خوبن ولی تعداد سلولها هنوز به بلاستو نرسیده انتقال میدن تا تو رحم به رشدشون ادامه بدن

بلاستوزیت یعنی وقتی انتقالش بدن دیگه فقط لانه گزینه میکنه ولی جنین 2یا 3روزه تازه وقتی وارد میشه اگر کشته نشه ههه میره برای ادامه تقسیم سلولیش وبعد از پوسته اش درمیادو بعدم میره برای لانه گزینه پس اگر کیفیت تخمک واسپرم خوب باشه جنین 5یا 6روزه خیلی بهتره واحتمال اینکه بگیره هم خیلی بیشتره چون یه مرحله جلو تره
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
سادات جون هایپر

وقتی که میری برای میکرو چون تعداد امپولها زیاد وتخمدان تحریک میشه وچندین تخمک ایجاد میشه وقتی عمل میکنن وتخمکهارو برمیدان بعدش امکان داره یه مایع از تخمدانهاترشح بشه وجمع میشه تو شکم واگر میزانش زیاد باشه باید عمل کرد واب روخارج کرد اگرم نه که دکی توسونو متوجه میشه وبهت میگه وقتی خودتم بپرسی بهت تو سونوی اخرمشخصه میشه تقریبا که امکان هایپرشدن داری یانه سفیده تخم مرغ4یا5 از روز عمل میخوری ودوغ فراون کمک میکنه اگرم کمی هایپرباشی برطرف بشه کلا غذاهای که پروتین دارن خوبه
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
سلام
من دیروز رفتم سونو دکتر گفت تخمدونات خیلی تحریک شده واحتمال هایپر شدنت هست گفته پنجشنبه باید پانکچر شم اما در صورت صلاحدید انتقال صورت می گیره .حالا کلی سوال دارم ؟؟؟؟؟؟؟
در صورت هایپر شدن تخمکها رو با اسی تلقیح میدن وفریز می کنن؟ یا اینکه تخمکا رو می گیرن و فریز می کنن وسیکل بعدی لقاح وانتقال میدن .؟؟؟؟؟؟؟؟
برا اینکه بهتر شم وهایپر نشم تغذیه ام چی باشه بهتره؟؟////این همه امپول وهزینه آخرش دکتر گفت اگه هایپربشی انتقال انجام نمیشه .خیلی مسخرس دکتر باید کنترل کنه که این اتفاق نیافته.
آخه روز 9 سیکلم سونو شدم چند فولی 12 و14 داشتم بهم گفت دو روز پشت سر هم دو امپول گونال اف بزنم
من که دکتر نیستم می دونم که فولی 14 و 12 روز نهم خوبه تا 14 عالی میشه
2706