2410
2553
دیبا جون مرسی عزیزم.اره ماه پیش شاد و پشیمون شدم خیلی بد بود اگر از همون اول منفی میشد بهتر بود انقدر اذیت نمیشدم.الان برنامم اینه که تا 3بار ای یو ای کنم یعنی یک بار دیگه اگر شد که چه بهتر اگرم نشد که میرم سراغ ای وی اف اما بیمارستان امام نمیرم از بچه ها پرسیدم و خودمم رفتم دیدم اولا تمیز نیست بیمارستانش خیلی بی قانون و درهم برهمه دوما قیمتش خیلی فرقی نداره با دکترای بیرون.کادر پزشکیش هم همون نیکبخت و پور مطرود و اینا هستن که بیرون هم هستن .فرقشون 400 یا 500 تومنه که به نظرم نمیارزه برم مطب بهتره خب.یا همین ذکریا که میرم میبینم نتایج خوبی داره

حالا بازم باید منتظر باشم ببینم چی میشه.اگرم خدای نکرده ای وی اف هم نتیجه نداد میرم تهران باز انجام میدم.حتی با شوهرم نشستم حرف زدم گفتم ما تمام تلاشمونو میکنیم که بچه دار بشیم اگر زبونم لال خدای نکرده هیچ روشی جواب نداد و نشد نهایتش فرزند خوندگیه دیگه.شوهرم که مشکلی نداره منم مشکلی ندارم البته دوست دارم در وهله اول بچه خودمو بزرگ کنم اما اگر خدا نخواست و نشد راضیم به رضاش...بالاخره اون بچه ها پدر و مادر ندارن خیلیا هم بچه ندارن پس میتونن همدیگرو تکمیل کنن..بازم هرچی خدا بخواد
سلام دوستان
من چقدر پیش خودم فکر کردم چه شهر منظمی داریم یه جا هست که بهمون میگن داروها را کجا دارن زهی خیال باطل.
من یه بار میکرو کردم در مرکز رویان تهران ولی منفی شد .برای فریزی هام دوباره اقدام نکردم .
مهشید جان دکترت برای انتقال بهتون سوپر فاکت و قرص ال دی ندادن؟
آخه سری اول من چون هایپر شدم انتقال 3 ماه عقب افتاد برای انتقال سوپر فاکت و قرص ال دی داده بودن .نمی دونم این سری هم این داروها رو میدن ؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش باران 2 همون تهران بهترکه میری انشاا..باراول نتیجه بگیری

بارن مرض بابا چته زودمیخوای بری برای میکرو وقتی هیچیتون نیست بیشترشانست روباای یو ای امتحان کن میکرو عوضارش دردسهای خودشو داره خوبم میدونی که امکان جواب دهی اونم خیلی بالا نیست توهم بچه مردمم از سرت بنداز بیرون ازحالا تاکجارفتید بیکاربودید هااا برید خودتون روبه یه کاری مشغول کنید به جای این حرفا هنوز خیلی زوده به این چیزافکرکند
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
غزل جون چرا نمیری فریزهاروانتقال بدی دست رودست نزار خانومی

اینجا که نه فقط قرص استرادیول میده از3پری شروع میکنیم با شیافم که برای بعدازانتقال همین
2720
باران جان
ان شاالله که با بار سوم حتما حتما نتیجه میگیری اصلا به ادامه اش فکر نکن .من 2 بار پیش دیباوند آی یو آی کردم که نگرفت دومین بار که انجام دادم همون موقع گفت که اسپرم شوهرت خیلی ضعیف تر از قبل شده سری بعد باید آی وی اف کنی .چند روز بعد آی یو آی من خونریزی داشتم بعد 16 روز که آز دادم و منفی شد پیگیری کردم دیدم بله از عفونت شدید زخم دهانه رحم گرفتم کوتاژ تشخیصی انجام دادم کلی دارو خوردم .منشی دیباوند باهام تماس گرفت گفت دکتر گفته بیا که کوتر کنم و زخم رو از بین ببرم و بعد باید آی وی اف کنی.
من هم به شوهرم گفتم نه کوتر میکنم نه آی وی اف و نه اصلا بچه میخوام .الا و بلا باید برم تهران و گرنه هیچی.
خلاصه تهران رفتم مشخص شد که کم خونی شدید و کم کاری تیرویید ولی خفیف دارم .قبل از انتقال هم روی جنین ها مشخص شد که کلا جنین ها مشکل ژنتیک دارن .چون سه تا سقط داشتم روی جنین ها آزمایش انجام دادن.
الان خیلی راضیم که تهران رفتم هر چند که هنوز نتیجه نگرفتم ولی پول و وقتم رو اهواز هدر ندادم.
اگه تونستی سومین آی یو آیت رو تهران انجام بده باور کن خیلی دقیق تر و بهتره .درسته هزینه ها بالاتر میره ولی از دور خودمون چرخیدن خیلی بهتره.
اتفاقا مهشید جون همین الان که پست ها رو می خوندم به شوهرم گفتم این ماه که پری شدم حتما میرم برای انتقال .روال رویان این طوریه که دوره ی داروها تا روز انتقال 45 روز طول میکشه .البته انگار دوره کوتاه و بلندمدت داره حتما دوره شما کوتاه مدته برای من بلند مدت.به خدا گیجمون کردن چه کار کنیم؟
هرمرکزی فرق میکنه رویان یعضی از دکی های تهران اینطورین بعضی ها 1ماه قبلش ال دی میدن

اینجاکه درپیت بهش میگن کی برسی میکنی ببینی چرا2باربرام نگرفته جنینهام به گفتی دکی جنین شناس خوب بودن

میگه 3باراگرنشد بعد پیش خودم گفتم بمون تا منم بعدش دوباره بیام پیشت
والله چی بگم .این ها خودشون علمش رو ندارن بعدش الکی موکولش میکنن به سری بعد .
واسه خودمون شهرستانی ها خیلی دلم می سوزه به خدا ما از همه چی محرومیم .یه دکتر درست و حسابی تو شهرمون نیست .یکی مثل من باید آواره تهران بشه به خاطر دکتر.دلم خونه.
2714
بهش فکرنکن ماهمیشه توکمبود بودیم عادت کردیم

ولی شانسم دارن خیلی ها میادپیش همین دکی هااا همون سری اول درمان هم باردار میشن
سلام همشهریها.نمیدونم چندتا خبر خوش تا حالا اینجا گذاشتید.انشالله همتون نتیجه بگیرید خدا رو به اسم اعظمش قسم میدم.
دوستان واسه خواهر شوهرم که جریانشو گفتم واستون واسه آی وی افش آمپول ستروتاید و شیاف سیکلوژست و شیاف کلیندومایسین میخوام.تو همین هفته به احتمال زیاد باید مصرفش رو شروع کنه. تو رو خدا اگه میدونید کجا دارن مخصوصا آمپول ستروتاید رو واسم میل کنید یا همین جا بذارید. اگه نینی اجازه بده دوباره میام میخونمش.
مرسی عزیزان.
به امید خبرهای خوب همتون.
بوووووووس
CafeMom Tickers
سحرجون گفتم اهوازپیدانمیکنی شماره داروخانه تهران روکه بهت دادم اونجا زنگ بزنید داشتن برید بگیرید
جدی؟صفحه های قبلی رو آخه نرسیدم بخونم.
ولی آخه مریونال و گونال اف رو پیدا کردم تو اهواز اونا رو هم شاید پیدا شه.تهران هم یه داروخونه پیدا کردم یکی از دوستان گذاشت شمارشو ولی فکر کنم شما نبودید داروخانه کیان آذر گفت با هواپیما میفرسته واسم.
ولی میخوام ببینم تو اهواز نیست آخه قرار بود واسشون برسه و توزیع کنن تو اهواز
CafeMom Tickers
غزل جون با هم همدردیم.منم از تهران رفتن دلم خونه...وقتی فکرشو میکنم که چند بار دیگه باید برم کلافه میشم ولی

چاره ای نیست راهیه که باید بریم.خدا صبرمون بده و انشاا... نتیجه خوب
هنوزم از تمام کارهای دنیا، دلبستن به دلت بیشتر به دلم میچسبد...
2706