2726
امیدوارم داشته باشه چون زمانی که من داروخور بودم خیلی دنبال دارو میگشتم نهایتش میرسیدم به دکترکاملی که همیشه امپولا رو داشت
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
امیدوارم داشته باشه چون زمانی که من داروخور بودم خیلی دنبال دارو میگشتم نهایتش میرسیدم به دکترکاملی که همیشه امپولا رو داشت
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهاری جان من 4 سال ناباروری داشتم ... شوهرم تو خیلی از آیتم ها زیر نرمال بود و خودمم هم پی سی او ... البته دکی گفت خفیفه و زیاد نیست ... ولی بدون گلوکوفاژ اصلا مرتب نبودم ... دو سال و نیم گلوکوفاژ خوردم و کلی و آمپول... عکس رنگی و کلی آزمایش ... شوهرم عمل کرد و به 114 میلیون رسید ولی بازم هیچ اتفاقی نیفتاد ... تا اینکه پیش نیکبخت نوبت گرفتم ... بعد از سه ماه نوبتم شد ... دو اردیبهشت رفتم پیشش و کلی آزمایش داد ... 250 تومن آزمایشامون شدن ... چند روز بعدش موقعی که پری بودم با آزمایشام رفتم پیشش ... هم سونو کرد هم آزمایشامو دید ... پرسید با آی یو آی موافقی ... منم چون از اول همینو میخواستم موافقت کردم ... دوتا گونال بهم داد و لتروزول ... روز یازده دو فولیکول 12 و 19 داشتم ... بهم دکاپپتیل داد که گیرم نیومد ... با کیت تخم گذاری متوجه شدم که کی تخمگذاری میکنم .... همون روز رفتم کلینیک و واسمون انجام دادن ... من هاچ جی سی هم نزدم ... شیاف پرژسترون و قرص و آمپول هم نداد ... گفت فقط برو خونه و استراحت کن ... از 10 روز بعد آی یو آی هم مدام حالت پری داشتم ... طوری که حس میکردم هر لحظه پری شدمو عجیب که خبری نبود ... همه ی علایمم با ماههای قبل فرق میکرد ... بعدم که بی بی چک دو خط شد و آزمایشم تو روز 16 بعد از آی یو آی 351 بود ...

ایشالا شما هم بزودی نی نی دار میشید ... من همیشه میومد و کامنتهاتون رو میخوندم و کلی انرزی میگرفتم

الان فقط دلم میخواد اون فولیکول 19 گرفته باشه وگرنه کیست شده ...

Lilypie Pregnancy tickers
2728
سلام دوستان من.برای همتون دعا میکنم که به همین زودیا مامان بشید...
منم میخوام مثل شما مامان بشم.25 سالمه و 2ساله که ازدواج کردم.قراره ماه دیگه برم واسه آی وی اف اما تهران.اهواز به جز آریا جای دیگه آی وی اف انجام نمیدن؟کی اهواز انجام داده و نتیجه گرفته؟لطفا راهنماییم کنید
هنوزم از تمام کارهای دنیا، دلبستن به دلت بیشتر به دلم میچسبد...
ههه باران منم اول فکرکردم توی

باران جدید دکی نیکبخت بیمارستان امام انجام میده ودکی پورمطرود کلینیک زکریا

از بین ماچندنفر هنوز کسی مامان نشده من فقط میکرو انجام دادم تهران کجامیخوای بری؟
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
دوستای خوبم من یه بار که به داروخانه بیمارستان آریا تماس گرفتم برای دارویی که برای یکی از دوستان میخواستم و نداشتند ازشون پرسیدم کدام داروخانه ها دارند؟گفتند بهترین کار اینه که معاونت دارو و غذا که خیابان بیست و چهار متریه برید اونجا بهتون میگن که داروها را کدوم داروخانه ها دارند.شنبه یه سری برید ببینید چی میگن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
غزل من اونجا هم سر زدم اما درست جواب نمیدن .اوندفعه که من ای یو ای داشتم رفتم واسه اچ سی جی گفت خانم هیچ جا توزیع نشده و نداریم کلا اما همون روز یه خانمه میگفت از شوشتر خریده..نمیدونم والا انگار شانسیه دارو پیدا کردن
مامان مهشید جون چطوره؟اره خواهر دست زیاد شده تو کار
داروهات شروع شده؟چی بهت داده؟انشالا که انتقالته؟

دیبا جون مبارک باشه.فقط باید خدا بخواد..شما بدون اچ سی جی و از روی کیت ای یو ای شدی و باردار شدی یکیم مثل من 2بار دقیقا موقع ازاد شدن تخمک ای یو ای شدم وهیچی به هیچی! انشالا خدا واسه هممون خوب بخواد و مامان بشیم
مرسی باران جان ... منم وقتی فهمیدم بی بی چکت مثبت شد خیلی خوشحال شدم ... امیدوارم ماه اینده خوشحالیت موندگار بشه ... واستون دعا میکنم ...

منم واسه داروهام تا معاونت دارو رفتم ... بهم گفتن یکساله داروها وارد نشده ... نمیدونم تحریم چه ربطی داروهای ناباروری داره ... تازه ما آشنا هم داشتیم و پیدا نکردیم ... ولی چندتا از مریضای شهرستانی دارو گیرشون اومده بود و حتی قیمت مناسبتر ... مثلا همین گونال رو من نادری 70 تومن خریدم و یه خانمی دو تاش رو از رامهرمز گرفته بود 50 تومن ... البته نمیدونم دقیقا یه مارک بودن یا نه ....

برای ای وی اف بیمارستان امام یه گروه پزشکین به سرپرستی نیکبخت ... باید بری بخش نازایی بیمارستان امام تشکیل پرونده بدی ... بهت نوبت میدن ... ممکن یکی دو ماهی تو نوبت باشی ... البته ظاهرا هزینه هاش کمتر از کلینیک ذکریا و بیمارستان آریا میشه ... ولی اصلا مرکز نازایی پردیس رو پیشنهاد نمیکنم ... دکتراش خیلی معمولین
Lilypie Pregnancy tickers
باران جون اره دارم میخورم یه قرص فقط داده انتقلمم مییوفته جمعه یا شنبه دیگه البته یکشنبه سونو دارم مشخص میشه کی انتقالمه

خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
آره باران جون.می بینی کار خدا رو.شاید روحیاتمون شبیه همه.

ممنون مهشید جون ودیبا جون.من بیمارستان خاتم الانبیا تهران میرم.فقط به خاطر اینکه 1 مرحله (الکترو اجکولیشن)که

مربوط به شوهرم میشه رو فقط اونجا انجام میدن.وگرنه همین اهواز میرفتیم.خسته م از این همه راه و برو بیا.

واسه دارو دکترم گفت شهرستان ها راحت تر گیر میاد.تهران که از همه جا اوضاعش بدتره
هنوزم از تمام کارهای دنیا، دلبستن به دلت بیشتر به دلم میچسبد...
باران 2 عزیزم انشالا ازین همه رفت و امد راحت میشی میدونم که خیلی سخته .من که همین اهواز هی میرم و میام بعد از چند بار خسته میشم چه برسه به شما..اما خب ما باید تمام تلاشمونو بکنیم تا انشالا نتیجه بگیریم و بعدا حسرت نخوریم که کوتاهی کردیم
2706