2726
ترانه جون من استفاده نکردم چون الان دارونیست دکی هااز داروهای مختلف استفاده میکنن

من زمان میکروم از سیتروتاید استفاده کردم که دوره یک ماه میشه میکروت مثل ای یو ای
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
باران جون یعنی چی بالا نرفته!!؟ مگه بی بی چکت مثبت نشده بود!!؟ ایشالا که بالا میره. ما رو بیخبر نذار

عروسک جون شما هم شوهرتون مشکل دارن؟ تا حالا چیکارا کردین براش؟

مامان خوشبخت یه دنیا ممنون از اینکه به فکرمون هستین. خدا بهترینها رو نصیبتون کنه. دعای ام داوو چیه؟ تا حالا نشنیدم؟

ترانه جون امیدوارم همه چی براتون خوب پیش بره و تا یه ماه دیگه نی نی تو دلتون باشه. مشکل شما چیه بوده که 6 بار آ یو آی کردین؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام ترانه جوئن منظورم این بود که زمانش مثل دوره ای یو ای بود توی یک ماه دارو میدن وانتقال

ولی الان چون دارو نیست دوره ها 2ماه شده
ترانه جون خدا بزرگه.ایشالا با اولین میکروتون نتیجه میگیرن. نمی دونم این آقایون چرا همه این مشکل رو دارن!!؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام خوبید؟

من امروز لک بینیم شروع شده تا الان چند تا لک دیدم فکر کنم تا فردا پری بشم...البته میدونستم که نمیشه اینماه..میرم سونو اگر کیست نداشته باشم دوباره اینماه ای یو ای میکنم

مرسی از پیامای همتون دوستای گلم.بوووووووووس انشالا شادیه مامان شدن خودتون
باران جون من هنوز امید دارم که این لک بینیت به خاطر نی نی باشه! دور از جون اگه هم پریت اومد تا جایی که میدونم این ماه دیگه آ یو آیت نمی کنن. من رویان که میرفتم میگفتن حداکثر یه ماه در میون میشه آ یو آی کرد. ولی خب حتما سونو رو برو خیالت راحت شه مشکلی نداری. البته نظر دکتر خودت مهمه

بچه ها من خیلی وقتا به اینترنت دسترسی ندارم متاسفانه ولی همیشه به فکرتون هستم و هر جور شه اینجا سرمیزنم. شما هم نذارین تاپیک بره صفحه دوم! از خودتون و اقداماتی که انجام میدین اینجا بگین تا ایشالا به درد همدیگه بخوریم
بچه ها من همه ش استرس دارم پریم تو تعطیلات 14 خرداد که چند روز تعطیلی پشت سر همه بیفته! به من گفتن وقتی پری شدم برم آریا! به نظرتون چیکار کنم؟ البته این ماه دارم ال دی میخورم ولی چون ماه قبل لتروزول خوردم نگران پریم زودتر از موعد بیاد!
مرسی بهاری جون بابت دلداریت اما من همیشه همینجوریم اولش یکم لک میاد بعد فرداش شدید میشه.دیگه از تیر کشیدنای دور نافم هم خبری نیست..حالا میرم ببینم خود دیباوند چی میگه اگر گفت میشه که ای یو ای میکنم اگرم گفت نمیشه توکل به خدا...

واسه تعطیلات هم اگر مطمئنی اونروزا میفته ال دی رو ادامه بده و 2-3 روز قبل تعطیلیا قطعش کن که تاپری بیاد تعطیلیا هم تموم شده باشه.انشالا که خیره.لتروزول ماه قبل ربطی به اینماهت نداره..میخوای ای یو ای کنی؟
باران جون برو سونو چک بشی حتما من شنیدم مشکلی نیست اگر هرماه ای یو ای انجام داد

بهاری جونم منم پریم میوفته تو تعطیلات ولی فکرکنم قبلش برم چون نمیخوام سونو شم میخوام ویزیت شم ببینم باید چیکارکنم از روز1تا 3ببین میوفته تو تعطیلات چون مطب خود دکی هم هست اگر روزی که کلینیک بسته است ادرس مطب روبهت میدم
سلام خانما

باران جان انشالله هر برات خیر همون پیش بیاد

بهاری جون من همسرم تعداد اسپرمهاش کمه همچنین سرعتش واریکوسل داشت که 89عمل کرد اون موقع خوب شد ولی دوباره افت کرد

خودم تنبلی تخمدان دارم البته به دارو جواب میدم همچنین پرولاکتینم بالاس...قبلا پیش نازنین مهرداد میرفتم میگفت دهانه رحمت به اسپرمها واکنش نشون میده واونا رو از بین میبره....البته دکتر بعدیم کاملا مخالف این حرف بود اقای دکتر نظری بود

دوبارiuiکردم ی بار قبل از عمل همسرم ی بار بعدش پیش نازنین مهرداد

7ساله ازدواجیدیم و5ساله نی نی میخوایم البته درمانهامون پشت سر هم نبوده وفاصله داشته

الانم 9ماهه دکی نمیرم فعلا...
...یا طبیب من لا طبیب له...
باران جون خدا بزرگه. ایشالا هر چی که خیره پیش بیاد...
من وقتی چند ماه پشت سر هم لتروزول مصرف کنم کلا پریم به هم میریزه و زود به زود پری میاد! حالا این ماه گفتم ال دی بخورم که پریم منظم شه
والا هنوز دکتر نرفتم ببینم نظرش چیه ولی پرستار اونجا گفت وقتی پری شدی بیا. اگه گفت آ یو آی حتما یه بار دیگه هم آ یو آی میکنم ببینم چی میشه

مهشید جون من که بیمارستان پرونده دارم اگه بخوام برم مطب مشکلی نیست؟ نوبت روزانه میدن؟ ممنونم میشم آدرس و تلفن مطبش رو بدی. به هر حال مصمم زیر نظر مرمضی درمان رو ادامه بدم

عروسک جون فک کنم بعد از نه ماه استراحت اگه دوباره بری دنبال درمانت خوب باشه. نذار زیاد بین درمانت فاصله بیفته
خوبید دوست جونیا؟مرسی از همتون

من امروز پری اومد در حد بنز ههههه خیلی شدید و زیاد اومده توی همین امروز 5-6 تا پد استفاده کردم هنوزم شدیده نمیدونم امشب کثیف کاری میشه یا نه ههههه

امروز رفتم پیش دکترم گفت سوم پری برم پیشش سونو اگر کیستی چیزی نداشتم دوباره ای یو ای میکنه گفت تازه تاثیرشم بیشتره پشت سر هم.حالا ببینم خدا چی میخواد
ههه بترکون باران

اره تاثیرش بیشتره چون هنوز اثرداروهای ماه قبل توی بدن هست پس احتمال داره تا تعداد امپول کمتر فولی های خوبی داشته باشی
2706