2703
2553
پایزان جون دکی نیکبخت دکی خیلی وخوبیه مرمضی هم میتونی بری کلینک اریا روزانه نوبت میده روزهای فرد ازساعت 1میتونی بری نوبت نگیری سونوهم که خودش انجام میده برات
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
پاییزان جون دکتر نیکبخت که خیلی دکتر خوبیه
برای نظر آی یو آی هم میتونی بری پیش الهم پورمطرود دکتر خیلی خوبیه
برای سونوگرافی هم دکتر افشین رضازاده
کارش فوق العادست دقت خیلی بالایی داره و دستگاهاشم خیلی پیشرفته س
من تا حالا جندجا سونو کردم ولی این دکتر یه چیز دیگه بود
دستیار خانم هم داره و اون کارارو انجام میده و دکتر به هیچ عنوان بدنتو نمیبینه فقط سونو میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام باران جان من همش میام ببینم که خبر بارداری قطعیتو دادی که خوشحال بشم برات به هر حال امیدوارم مامان بشی راستی بچه ها از این روزه و ساعات استجابت دعا غافل نشین مخصوصا ایام اعتکاف و دعای معجزاسای ام داوود هیچ وقت احساساتمو توی این تاپیک نگفتم اما میخوام بگم برای همتون بخصوص مهشید و باران و بهاری امیوارم به زودی خبرای خوش بدین
یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچ کس نبود خدااااا شکرت
2720
باران جان صبور باش هنوز احتمالش هست که باردارباشی بعضیها دیر بالا میره....انشالله هرچی خیر همون بشه

مهشید جون دیروز از عطاری سر نبش خیابون ادهم گرده ی خرما{لگاح}خریدم تازه عرقش رو هم داشت خیلی تعریف میکرد

گفت چندتا بیشتر ازش نمونده...اندازه ی دوقاشق غ بود حدود 10گرم...5000تومان
...یا طبیب من لا طبیب له...
2714
اره گفت بریز تو عسل دوتاتون بخورین اما موقع پری نخوری بهتره چون خونریزی رو زیاد میکنه

گفت حتی رو غذا یا روی خرما بریزی میشه خورد مزه ی خوبی میده وخیلی گرمه..

گفت عرقش رو هم به عنوان شربت میخوریم حتی به مهمانامونم میدیم
...یا طبیب من لا طبیب له...
عروسک جان دقیقا از کدوم عطاری گرفتی؟توی نادری نبش ادهم؟من عطاری ندیدم اونجا!!میشه لطف کنی آدرسش رو بهم بدی؟ممنونم عزیزم..پنجاه هزار تومن یا پنج هزار تومن؟
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..
2706