2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما لطفا راهنماییم کنین...
من یه دکتر خوب برا ای یو ای تو اهواز میخوام... که هم سریع وقت بده و کارشم خوب باشه...

بیمارستان اریا یا کلینیک زکریا؟

دکتر دیباوند یا مرمضی یا پورمطرود؟

لطفاااااااااااااااااااا؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2456
واااااااااااااااااااااااااااااااای لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا عجله دارمممممممممممممممم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2714
سلام

باران جون مجددا بهت تبریک میگم

بهاری ممنون از دعوتت به این تاپیک ...

یک به یک هرماه ی مامان داریم تو این تاپیک مطمین باشین....

بچه ها شنیدم گرده ی خرما هم برای زن هم مرد خیییییلی خوبه کسی شنیده یا استفاده کرده؟؟؟
...یا طبیب من لا طبیب له...
مهشید جون منم نشنیدم. البته شاید جز آزمایشات هورمونی باشه که انجامش هم دادم ولی دقت نکردم تا حالا!

فریها جون یکی از بچه ها تاپیک زیر نظر دکتر مرمضی آ یو آیش مثبت شده یکی هم باران جون که کلینیک زکریا رفته. من خودم میخوام برم آریا یا آ یو آی کنم یا میکرو ولی تازه شروع کردم و دنبال آزمایشاتی که خانم دکتر برام نوشته رفتم. شما مشکلتون چیه؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
فریها جون چقدر استرس داری یکم اروم باش عزیزم...من بار دومه ای یو ای کنم دیباوند دکترمه...من وشوهرم مشکلی نداشتیم نازایی بدون علت داشتیم 2ساله تقریبا تو اقدامیم و نشده...ذکریا زود نوبت میده باید بری پرونده تشکیل بدی و کاراتو بکنی.نگران نباش عزیزم
سلام میشه من رو راهنمایی کنید من پیش دکتر نیکبخت رفتم تشخیص IUI داد . میخوام نظر یه دکتر دیگه رو هم بدونم که

ای یو ای انجام میده. میخوام بدونم نظر اون هم همینطور لطفا کمکم کنید من کم میام سایت لطفا دریغ نکنید اگه اطلاع دارید

مشکل من یه سقط داشتم همسرم مشکل اسپرم داره خودمم جدیدا فولیکول سایزش کم هست با لتروزول اونم دوز

شبی 3 تا جواب میده بارداریم بودن مصرف دارو بود که سقط شد ضعیف بود

لطفا ادرس یه سونو گراف خوب بهم بدین

سونو واژینال فقط میخوام خیلی مهم هست تشخیصش چون دیواره رحم مشکل داره

ممنونم
عزیز دل مامان 32هفته
2706