2733
2739
من برای سزارین میخوام برم پیش دکتر مرفوع و چون اون فقط بیمارستان مهر عمل میکنه مجبورم برم اونجا وگرنه منم از اونجا خوشم نمیاد . با اینکه بیمارستان نفت برام مجانیه ولی نمیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام باران جون نگران شیر نباش خودش میاد ولی خوب بعدش باید سعی کنی غذاهای مقوی و چرب بخوری که شیرت پر قوت باشه و بچه خوب وزن بگیره من همش غذاهای افزاینده شیر میخوردم ولی به چرب بودنش توجهی نداشتم و دخترم الان خوب وزن نگرفته
2728
سلام خانما من متقاضی رحم اجاره ای هستم اگر کسی را میشناسید توی خوزستان بهم معرفی کنید. یا اگه میدونید کجا میتونم پیدا کنم بگید مرسی
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
سلام دوستان من دیروز تو روز 13 آزمایش دادم منفی شد....خیلی تو ذوقم خورد ولی دکتر گفت زود آزمایش دادم و چهار روز بعد دوباره آزمایش بدم.... عدد بتا هم 3 شد! نمی دونم کسی مثل من بوده؟؟.. دکتر گفت بجای آمپول هم فقط شیاف بذارم. دعام کنید خدا معجزه ش رو نشونم بده
ربنا افرغ علینا صبرا...پروردگارا؛ پیمانه ی شکیبایی و استقامت را بر ما بریز🍀
اگه چهار روز دیگه هم منفی بشه من دیگه اهواز و کلا خوزستان درمان نمی کنم.... واقعا خیلی زجر کشیدم... آخرین بار با هزار امید هیستروسکوپی کردم!
2738
من هم تجربه بستری تو مهر رو دارم آریا و اصلا اصلا اصلا از مهر و از رسیدگیشون راضی نبودم اتاق عمل هم که اصلا خوب نبود.... ولی آریا بهتر بود و بین تخت ها پرده بود
من واسم سخت بود رفت و آمد به تهران و از طرفی نمی خواستم کسی بفهمه تحت درمانم وگرنه من اول تهران بودم و دکتر تهران گفت با ای وی اف سریع باردار میشی و با سزارین کیستت رو برمیداریم. آخه کیست آندومتریوز تخمدان دارم و دکتر گفت نمیخایم دیگه عملت کنیم که مجبور بشی باز آمپول دیفرلین بزنی و یائسگی موقت و.... واسه همین گفت باید سریع بری تو سیکل ای وی اف. که دیگه من اومدم پیش دکتر ماندانا محمودی و اونم نظرش ای وی اف بود ولی منو فرستاد پیش احتشام زاده. و من هم بدون شناخت رفتم پیشش و باخودم گفتم دیگه چون محمودی معرفی کرده حتما پزشک خوبیه... ولی بعدا اینجا دوستان گفتن که دو سال سابقه درمان نازایی داره
فاطمه زهرا جان متاسفم ولی انشالله که نتیجه ات مثبت بشه. با این تجربه ای که اهواز بدست آوردی دیگه برای تهران تکرار نکن و پزشک تهران را تحقیق و بررسی دقیق انتخاب کن که بعدا پشیمون نشی. همونطور که میدونی داروها عوارض زیادی برای بدنمون دارند و هزینه ها هم که سرسام آور. حسابی بپرس و از خیلی از افراد تحقیق کن و به صرف پیشنهاد یکنفر پزشکی را انتخاب نکن. انشالله که موفق میشی عزیزم.
2706