2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر طاووس عزیزم برو پیش اولیا پناه من از یوسف زاده اطلاعی ندارم اما اولیا پناه عااااالیه من پیشش باردار شدم همه کارایی رو که لازمه انجام میده و وقتتو تلف نمیکنه همونجور که ارمون جان گفت دکتر کلانتر روزای فرد تو مرکز عمل میکنه خودش منو هیسترو کرد
2728
سلام باران جان خوبی عزیزم? از سختیش ک نگو تا ششماه خوب بود از ماه هفت دیگه سختیاش شروع شد الان ک بزور حتی تو خونه راه میرم هرروز ی چیزیمه حتی برا خوابیدن هم مشکل دارم ولی خدا رو شکر میکنم وقتی تکون میخورن همه چی یادم میرم انشاالله اگه خدا بخواد نیمه دوم فروردین زایمانه فرحناد هم ک آره اگه مشکلی پیش نیاد پیش خودش سز میکنم تو چه خبر چند هفته ای ?
سلام . یه سوال من روز هفتم انتقالم و دو روزه درد لگن و گاهی زیر دل و بیشتر درد پا دارم کسی اینجوری بوده ؟؟؟؟؟؟ دفعه ی پیش هم اینجوری بودم آزمایشم منفی شد..... خیلی میترسم.... بعضیا میگن به خاطر آمپول پروژسترونه
ربنا افرغ علینا صبرا...پروردگارا؛ پیمانه ی شکیبایی و استقامت را بر ما بریز🍀
ارمون جون دوقولویی خیلی سخته حق داری چیزی هم نمونده انشالا این یک ماهم میگذره بسلامتی منم هفته بیست و هفت هستم به امید خدا و کم کم دارم سنگین میشم هفت کیلو اضافه کردم اما خیلی کمرم درد میکنه توکه دیگه سختیات دو برایر ماهاس منم هر روز واسه همه منتظرا دعا میکنم زودتر به این دردا دچار بشن چون واقعا شیرین و تکرار نشدنیه
سلام دوستان عزیز ممنون باران جون. وقتی نمیدونم چرا حس خوبی نسبت به بیمارستان مهر ندارم . دکتر مرفوع هم همونجا فقط سز میکنه. یه چیز دیگه من چون جفتم پایینه پله برام بده و مطب دکتر یک طبقه پله داره. نمیدونید اگه جفت بخواد بره بالا در چه هفته ای میره بالا ؟ من که این دوره بارداری ام همش داره با استرس و مسائل جدیدی که برام پیش میاد جلو میره. همش تا میام آرامش پیدا کنم یه چیز جدید پیش میاد. توکل بخدا . انشالله که این مدتی که یاقی مونده هم به خیر بگذره. انشالله که همه به آرزوشون برسن. راستی باران جون پیش کدوم دکتر میری؟
سلام به همگی دوستان ممنون ارمون وباران عزیز برام سه ماه دیگه نوبت دکتر کلانترو دادن خیلی دیره نمیدونم چرا به من نامه داده برم مهرگان یعنی ممکنه با اون دکتری که بار اول ویزیت شدم عمل شم؟ باران جون شما بادکتر کلانتری هیستروشدین از کارش راضی بودین از هزینش خبر دارین به من گفتن با بیمه یکو پونصد از دوستان کسی هست که تو مهرگان هیسترو شده باشه لطفا اکه میدونید جواب بدین
2706