2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شادی جون.خوبی.مشکلت چیه عزیزم.همسرمنم اسپرمش صفر بود ک عمل واریکوسل کرد.قراره هفتم یاهشتم اسفند آز بده ک ببینیم تغییری کرده یانه.دکتر گفت اگه تغییر نکرد اونموقع بیوپسی میشه. واسه شوهرشما تشخیص واریکوسل ندادن
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد
2728
زکریا جون مشکل ما هم اسپرم صفر بود،چندبار هم آزمایش دادیم که صفر بود بازم آزمایش هورمونی نرمال بود و دکتر توی معاینه گفت مشکلی نداره،و عمل نمونه برداری از بیضه رو تجویز کرد که امروز صبح انجام دادیم و باید صبر کنیم تا نتیجه ش آماده شه بعد از عمل دکتر گفت عفونت روی بافت بیرونی بیضه تشخیص داده و ممکنه تو بافت بیضه هم باشه، خیلی نگران شدم ولی توکل به خدا صبر میکنم ببینم جواب نمونه چی میشه شما با واریکوسل اسپرم صفر بود یا انسداد لوله انتقال اسپرم داشتن؟چه کارایی کردین؟برای درمان کجا رفتین؟
2738
باران جون اهواز نرفتیم همسرم گفت نمیشناسیم اهواز کی خوبه؟واسه همین نرفت اهواز دعا کنید ایشالله تو نمونه اسپرم باشه ایشالله واسه درمان بیشتر تحقیق میکنیم ولی فعلا که همسرم خیلی ترسیده و میگه دیگه امکان نداره برم اتاق عمل، ظهر میگفت اصلا بچه نمیخوام بدی عملش این بوده که بی حسی موضعی بوده و همه چیز رو دیده،واسه همین بیشتر اذیت شده ولی ایشالله اسپرم داشته باشه یه جوری تلاش میکنم راضی شه واسه درمان
باران جان بیمارستان آریا بودم دکتر جلالی عملم کرد از عملم خیلی راضیم و هیچ مشکلی نداشتم یادتون باشه برای بعد از عمل حتما بگید که پمپ درد براتون بزنن چون خیلی تاثیر داره و حداقل از دردای بعد از عمل راحتید من از ساعت 2شب قبل از عمل رفتم بستری شد و تقریبا میشه گفت دوشب بیمارستان بودم هزینه م کلا 4میلیون تومن شد ولی اگر یک شب بمونید حدودا سه میلیون ک 200 میشه البته من نرخ آزاد رو دارم میگم با دفترچه رو نمیدونم خلاصه اینکه بچه داری خیلی سخته خصوصا شیر دادن چون بچه اوایل بلد نیست سینه مادر رو بگیره و واقعا مکافاته
یادتون باشه ماه آخر فقط چیزای خنک بخورید که بچه زردی نگیره من با اینکه خورده بودم ولی بچم زردی گرفت و دو روز بیمارستان بستریش کردم که البته خیلی پشیمونم دکتر بهم گفت ببریش بیمارستان بهتره ولی بچم خیلی اذیت شد و ازین بایت خودمو نمیبخشم باید دستگاه میگرفتم میاوردم خونه اما... باران جان اسمش رو بخاطر اینکه تو سایت آشنا دارم نمیتونم بگم شرمنده عزیزم
مبارکه حوریا جون همه این سختی ها که گفتی طبیعیه عزیزم ولی استرس خودش رو داره. خیلی خوبه که از دکترت راضی بودی. دوستان من فردا بلیط تهران دارم ساعت 16:40 دقیقه ولی نگرانم که کنسل بشه. خدا کنه تا عصر هوا خوب بشه. باران جون هفته خیلی سخت و پردردی را گذروندم خیلی وحشتناک بود هر شبش. سه نوع درد متفاوت. شکم درد عجیب و طاقت فرسا دندون درد وحشتناک که منجر به عصب کشی شد. و عفونت و سوزش گلو خدا رو شکر الان بهترم
حوریاجون خداروشکر الان خودت و دختری بهترید؟مرسی از اطلاعاتت ساراجون گفته بودی که بهتر شدی که باز شروع شد دردت؟عصب کشی چی بود این وسط؟ای بابا انشالا به خیر بگذره واسه پرپاز هم هواشناسی گفت تا سه شنبه عصر هوا خیلی بده احتمالا پروازت کنسل بشه اما چهارشنبه میتونی بری هوا خوب میشه شادی جون انشالا اسپرم پیدا میکنن نگرانش نباش من دعات میکنن
2706