2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهارک جان اصلا نگران نباش این جمله ورد زبون همه دکتراست!! اگر به نیکبخت هم اینو بگی میگه اره دکترت درست گفته این دکترا تا میتونن به مریضاشون عیب میبندن که اگر خدای نکرده جواب نگرفتن بگن عیب از خودت بود!!! ما هم که بیسواد و بیخبر!!! اگر رفتی نیکبخت بگو مشکل ناباروری دارم دیگه نگو دکتر چی بهم گفته تا خودش تشخیص بده
2728
سلام. دوستای عزیزم. باران جان سعی کن روی کمر نخوابی مخصوصا از ماه چهارم ب بالا .چون اونموقع بند ناف دور گردن جنینه وخدای نکرده باعث خفگی میشه.ماههای پایین تر میگن بند ناف دور کمره ومشکلی ایجاد نمیکنه
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد
خانوما برای حاجت روایی تشریف بیارید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1281922&PageNumber=111
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
سلام باران جون.خوبی.شما تهران میکرو کردی یا اصفهان. بالاخره مشکلت چی بود ک چهار بار انتقال منفی داشتی. من تایپیک رواز اول تا175 خوندم ک.گفتیم دوبار انتقال منفی.الان دیدم آنلاینی گفتم بپرسم ازت
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد
زکریا خیلی بانمکیا هههههه من اصفهان انجام دادم عزیزم دوبار اهواز انتقال دادم کلینیک ذکریا منفی شد سه بارم اصفهان که بار سوم مثبت شد یعنی درکل بار پنجم مثبت شد دلیل خاصی نبود داروهامم مثل دفعات قبل بود فقط من این سری ورزش کردم و کلی وزن کم کردم شاید دلیلش همین باشه اما خب اهواز اصلا کیفیت کارشون خوب نبود من کلی جنین داشتم اما سیزده تا جنین رو توی دو تا انتقال هدر دادن هی میگفتن از فریز در نیومده اما اصفهان هفده تا داشتم سه بار انتقال دادم هنوزم جنین دارم! آزمایشگاهشون خیلی خوب بود البته در مل همه چیز دست خداست جاریه خودم همین دکریا باردار شد بار اول
2706