2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
زکریا جون خوش اومدی انشالا باردار میشی حوریا جون یه سوال،تو هنوزم پیش نیکبخت میری؟یعد اگر من یه دکتر دیگه انتخاب کنم واسه زایمان با توجه بهشرایطم که میکرویی بودم و دارو داشتم دکتره جدید نمیگه من نمیدونم و بلد نیستم و ازین حرفا؟مثل همونا که مرمضی بهم گفت تو پیش جلالی وفتی گیر مداد واسه داروها و کارایی که مردی و نمیدونه و اینا؟نمیدونم منظورمو خوب رسوندم یا نه
باران جان نه دیگه پیش نیکبخت نمیرم فقط و فقط بخاطر معطلی زیادش یادته که گفتم قصد دارم زیر نظر دوتا دکتر باشم ولی نشد من حدودا تا 5ماهگی رفتم پیشش ولی داروهای خاصی بهم نمیداد شیافام تا آخر 12هفته بود و دیگه هیچی نداشتم جز قرصهای روتین بارداری مثل آهن و اسید فولیک دکتر جلالی هم همین قرصای روتین بارداری رو بهم داد در حقیقت من برای دکتر جلالی بیمار خاص محسوب نمیشم و با زنی که طبیعی باردار شده براش فرقی ندارم
داروهام تقریبا تموم شدم فقط همون کلگزان رو دارم همون هپارین اونم گفته قطعش میکنم من اگر میدونستم نیکبخت زایمان میکنه میتونستم یجوری معطلیشو تحمل کنم اما میترسم ماهم که بره بالا هیچ دکتری قبولم نکنه و استرس بکشم
2706