2737
2734
الی طلا جونم خوبی؟نینی جونت خوبه؟قربونت هزیزم آره منم بالاخره مامان شدم مرسی که یادم بودی گلممممم بووووووس سارا جون من همش دعات میکنم انشالا پس فردا خوش خبر باشی و اهوازیا همشون مامان بشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خانمایی که گنال اف میزدید.ایا حسی و یا علایمی هم بعدش داشتید؟ اخه من هیچ علائمی ندارم؟ میگم نکنه تاثیر نداشته باشه فعلا6 تا روزی دوتا زدم 8 تای دیگه هم مونده که باید تا هفته دیگه سه شنبه بزنم. منظورم اینه اصلا زیر دلم درد نمیکنه و هیچ علائمی ندارم. شمام اینجور بودین؟؟؟؟؟ راهنماییم کنید.
خدایا شکرت بابت این دختر قشنگم
2738
سارا جان هوراااااااالان به ذوق آزمایش تو اومدم سایت سارا جان خیییییلی برات دعا کردم همین امروز صبح بعد از نماز صبحم گفتم خدایا دلشو شاد کن خدا رو صدهزار مرتبه شکر شیرینی ما یادت نره خیلی مبارکه
خانمهای اهوازی لطفا بیاین کمک من یه پولیپ دارم داخل دیواره رحم دکتر گفته باید سریع درش بیارم ولی چون رحمم رو به عقبه و پولیپ از نوع آویزون هست گفت باید یه دکتر حاذق عملت کنه طوری که بتونه کاملا از ریشه بسوزونتش،که دوباره رشد نکنه احتمالا کورتاژتشخیصی یا هیسترو شم لطفا یه دکتر خوب توی اهواز که توی این نوع پولیپ ها مهارت داشته باشه رو بهم معرفی،کنید کسی بوده پولیپش رو اهواز عمل کرده باشه
2706