2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سارا دورت بگردم بیا و راهنماییم کن.من دیروز پیش دکتر عارفی بودم. گفت وضع تخمدونات زیاد جالب نیس.کوچیکن. اما بهم 14 گنال اف و 15 لتروزول داده که روزی 3 تا بخورم. و روزی 2تا گنال اف بزنم.تا هفته دیکه برم سونو ببینم چه نتیجه ای داده.تو این دوران چی بخورم خوبه؟
خدایا شکرت بابت این دختر قشنگم
سارا جان تو خودت گنال اف ها رو میزدی.من رفتم تزریقات دور ناف برام زده .بعضی ها میگن تو بازو من دور ناف میزنم اشکالی نداره؟؟چه جور میزدی؟؟
خانمایی که گنال اف میزدید آیا ساعت خاصی دارن که باید بزنیم. مرتب همه رو باید یه ساعت خاص زد؟؟؟تو رو خدا کمکم کنید این همه هزینه دارم میکنم تا تهران میرم دوس دارم نتیجه بگیرم؟
شیمی جون من گونال هام رو پارسال گرفتم قیمتش یادم نیست اما ساعت خاصی نداره مثلا اگر شبا میزنی یگه همیشه اونموقع بزنی بهتره.من گونال هامو خودم تو شکمم میزدم مال من ازین خودکاری ها بود راحت بود زدنش سعی کن پیاده روی کنی و آب زیاد بخوری واسه کیفیت تخمکات خوبه بلدشم گرمی زیاد بخورعسل خرما موز تخم بلدرچین مغزیجات جوانه گندم زعفرون و ازینجورچیزا
2706