2726
سلام به همه ژینا جون لطف داری عزیزم امیدت به خدا باشه ولی بهتر نبود اول لاپارسکوپی هیستروسکوپی بشی این مشکلاتو برطرف کنی بعد جنیناتو انتقال بدی به هرحال همه چیز درید قدرت خداست خدادلتو شاد کنه الی جون شما قبل گرفنن عکس رنگی میدونستین که لوله هاتون هیدروسالپنکس هستن؟بعد عکس مشکلی پیش نیومد؟منم این مطلبو یه جا شنیدم یادم نیست کجا بود راستش منم خیلی نگران شدم پورمطرود برای منم با هیسترو بست البته توگزارشش نوشته بود هردواستیوم به نظر بسته است ولی من از دکتر یونسی پرسیدم گفت استیومو فقط میشه بالاپارا بست کسی میدونه اصلا استیوم چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حوریا گلی برای من توخلاصه پرنده بعد هیستروسکپی نوشته بود تنگی شدید سرویکس داشتم سپتوم داشتم هردواستیوم یانمیدونم استروم به نظر بسته میاد نمیدونم چرا قاطعانه اینو نگفته من دوهفته قبل هیسترو شدن لاپارسکوپی شده بودم من این سوالو توسایت دکتر یونسی پرسیدم حتی نمیدونم لوله هام بسته هستن یا باز
2728
آره واقعا همینطوره ژینا جون من هربلایی اومدسرم توهمین خوزستان اومد یادمه پیش یکی از دکترای اهواز که یه مرد بود رفتم سونومو نشونش دادم گفت فرداش باید عمل بشی چون کیستت خیلی بزرگ شده ممکنه تافردا بترکه منم باهزار بدبختی رفتم عمل شدم فرداش درحالی که هردکتری پرونده منو میبینه میگه چرا شکم تورو باز کردن چون کیست من به دارو جواب میداد حتی تو مطبم از ما پول گرفت گفت چسبندگی لگنی داشتی برات برداشتم جالب اینجاست که بعد عمل دوباره رفتم سونو جوابشو براش بردم تو سالن نشسته بودم کسیم نبود منشی برد به دوکتر نشونش داد همین که دید برگه رو گفت باید عمل بشه کیست داره بعد از اتاق اومد بیرون گفتم اقای دکتر من تازه عمل شدم یعنی چی گفت تورو نگفتم یکی دیگه رو میگم چون دید من وحشت زده دارم گریه میکنم من دیگه بمیرم خودمو دست دکترای اینجا نمیدم به هرحال برای من که خوب نبودن
بچه ها من امروز بیبی چک زدم منفی شد....دارم دیوونه میشم ایندفعه هم خودم هم دکتر هر کاری از دستمون براومد انجام دادیم ولی بازم نشد برای سومین بار. پرطاووس جون قربونت برم چی کشیدی با این دکترای بی مسولیت!منم هر چی اینجا ویزیت میشدم میگفتن هیچ مشکلی نداری دو سال الکی دورم دادن دست اخر یه سر رفتم یزد اونجا همه مشکلاتم رو شد.ماه پیش عارفی بهم گفت قبل انتقال خراش اندومتر تو مطب برات بدم گفتم اهواز پیش مسیحی میرم دیگه نرم تا تهران.عارفی 50تومان میگیره دوستم دو روز قبل من کرمانشاه30تومن اونوقت مسیحی ازم270تومن گرفت!!!!!هر چی بهش گفتم این نرخش نیست قبول نکرد منم وقتی نداشتم چون قرار بود انتقال بدم قبول کردم سارا جان ایشالا دست عارفی برات خیر باشه واسه من که نشد سپیده جان دردش در حد چند دقیقه است میشه تحملش کرد انقد خودتو درگیرش نکن.من حاضرم هر روز عکس رنگی بگیرم ولی میتونستم باردار شم
خدانکنه ژیناجون وای چقدزیاد گرفته ازت ولی چکار میشه کرد مجبوری پرداخت کنی هنوز خیلی زوده برا ب ب چک گذاشتن فکرکنم شمانهم انتقالت گذاشتی خوب اون موقع فکر نکنم نشون بده البته این نظر منه توکل به خدا ان شاالله که آزمایشت مثبت بشه خیلی دوست دارم بیای بگی مثبت شدی واقعا درکت میکنم این راهورفتن خیلی صبرو تحمل میخاد ولی باز همه چی دست خداست امیدت به خدا باشه راستی شما لوله هات بازه؟
مرسی عزیزم اگه باردار بودم نشون میداد.اره لوله هام بازه یه بارم بعد از ای یو ای پیش مرمضی که منفی شد حامله شدم طبیعی ولی قلبش تشکیل نشد.من بارداریم یه نشونه هایی داره اگه باردار بودم میفهمیدم
سارا جان منفوستیمون نداشتم ولی اینا داروهای تحریک تخمک گذاریه و برای همین دوز سینافکت رو کم کرده که داروها اثر کنن سینافکت جلوی تخمکگذازی زودهنگام رو میگیره بعدشم باید تو تاریخهایی که دکتر بهت میده سونو بشی تا جواب تخمدونها به داروها رو بسنجن و با توجه به اون داروهاتو کم یا زیاد کنن و در آخر روز پانکچرتو مشخص کنن
سپیده جان من اطلاع ندارم که کجا با بیهوشی انجام میدن ولی خودم هردوبار عکسم رو رفتم پیش رضازاده اونجا خانمهای خیلی مهربونی هستن که اصلا نمیزارن درد بکشی و خیلی با حوصله کارتو انجام میدن من برای بار دوم بهشون گفتم میترسم برام لیدوکایین زد که کاملا بی حس شدم و دردی نکشیدم اما درد تزریقش به بدن هرکسی بستگی داره اگر خدای نکرده لوله ها بسته باشه من شنیدم یکم درد داره ولی برای من هیچ دردی نداشت بازم اینو بگم که درد داشتن نشونه مشکل نیست به تحمل بدن خودت در برابر درد بستگی داره
2706