2737
2734
میخوام بدونم ای وی اف بعد از چه مدت وگذروندن چه مرحله ای از درمان نازائی انجام میشه؟؟؟
من تا دوز روزی دوتا امپول گونال پیش رفتم بعد دکتر گفت اگر باردار نشدی باید بری مرکز نازائی که پردیسه
من نرفتم شروع کردم به استفاده داروهای گیاهی
مشکلم تنبلی شدید تخمدانه
به نظرتون چکار کنم؟برم ای وی اف یا پیش یکی از همین دکترایی که گفتید مثل مهرداد یا مرمضی یا هرکدوم دیگه؟؟؟
توروخدا راهنمائیم کنید
ای وی اف چند درصد موفقیت امیزه؟
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
سادات جون بعداز یکسال کهجلوگیری نداشته باشی وباردارنشی میشه نازایی

اگرتنبلی شدید داری بهتره یا ای یو ای انجام بدی یا میکرو اونم بسته به نظردکی هستش

هرکدوم ازاین دکی هاکه دوست داری انتخواب کن فرقی نمیکنن همه مثل هم هستن اگرامکانشو داری یه باره بری تهران

بهتره امکانات بیشتره

30تا40درصد شانش هست
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهشید جون ممنون بابت راهنمائیت
تهران پیش کدوم دکتر برم؟؟؟یا باید برم رویان؟؟؟
شما بچه داری مهشید جون؟
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
2728
سادات جون من همسرم مشکل داره خودم مشکل خواستی ندارم اهواز حدود 4میلیون میشه یا یکم بیشتر

دیبا جون به سلامتی ممنون انشااا...
2738
سلام به روی ماه همتون
خوبین؟ خوشین؟ سلامتین!؟

یکی دو هفته ای تقریبا خونه نبودم یکی دوبار هم که آخر شب اومدم اینجا سربزنم سایت در دسترس نبود! دلم براتون تنگ بود!

باران جون منم با داروها آ یو آی دوبار کیست زدم که شکر خدا با یه ماه ال دی مشکلم حل شد. ایشالا شما هم زودی مشکلتون حل میشه. دکتر ال دی بتون دادن یا اچ دی؟

مهشید جون سیکل انتقالت رو شروع کردی؟ داری دارو مصرف میکنی؟ امیدوارم این بار همه چی خوب پیش بره

دیبا جون خدا رو صد هزار مرتبه شکر. امیدوارم نه ماه بارداری رو به سلامت طی کنین. مشکل شما چی بود؟

منم دوهفته ای میشه کلاس نقاشی میرم! گفتم خودم رو با نقاشی سرگرم کنم کمتر فکر و خیال کنم!
تا دیشب ال دی خوردم. از بسته ش دوتا مونده ولی میخوام دیگه نخورم زودتر پریم بیاد برم دکتر ببینم چی میگه.خیلی نگران بودم که پریم زودتر از موعد بیاد و به تعطیلات بخوره که خدا رو شکر هنوز خبری ازش نیست! این مدت از بس کار داشتم فرصت نشد برم دکتر. احتمالا تا هفته دیگه پریم میاد و دوباره روز از نو! روزی از نو!!!!
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام دوستان.خوفید؟
شما میدونید تو اهواز کجا آمپول ستروتاید و شیاف سیکلو ژست گیرم میاد؟واسا خواهر شوهرم میخوام.قبلا هم مزاحمتون شده ببودم و راهنماییم کردید
بیمارستان آریا داروخونش نداشت 3 روز پیش
CafeMom Tickers
بهاری جونم نگرانت شدم خداروشکر مشغولی

اره سیکلمو شروع کردم قرص داده بهم بهش میگم بررسی نمیکنی ببینی چراسری قبل نگرفته میگه مابعد از 3باربررسی میکنیم خوب که پولارو ازمون چاپیدن بعد دیگه توکل به خدا

سحر جون نگرده که نیست تهران پیدامیکنید این شماره تماس رومیدم زنگ بزنید اگر داشت ت بریدبگیرید22317071داروخانه اذرکیوان اگرنداشت باید کل تهران روزیررو روکنید امپول اچ ی جی هم نیازداره ازدکیش بپرسه چندتا میخواد اون روهم ازتهران بگیرید اینجا نیست
سلام دنیا یعنی گشتی پیدا نکردی؟؟؟
من خیلی وقت پیشا زدم یعنی دیگه گیر نمیاد؟؟؟داروخانه دکتر کاملی همیشه داشته
2706