2737
2739
نمیدونم چرا پستها2تا2میاد صبح میام پاک میکنم سرعت نت پایینه

من برم بخوابم دیگه صبح باید برم باشگاه فعلا بای بارانی جونم
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
لطفا راهنمایی کنید
نوبت دهی دکتر نیکبخت چجوری هست ممنون میشم دکتر خوبی هست
نیکبخت بهتر هست یا پورمطرود ؟؟ اخه پیش پورمطرود میرم یه چیری بهم گفت دلزده شدم لطفا راهنمایی کنید plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
وای غزل جون راست میگی؟فکر نمیکردم الان که بپرسم کسی چیزی بدونه و راهنماییم کنه.اره من واقعا هدفم یاد گرفتنه.یه امار کلی از کلاساش بهم بده.مثلا هزینش چقدره.دوره هاش چند ماهس.چند دوره داره کلا.من خودم چرخ خیاطی دارم مارک ژانومه همه امکاناتم داره ازین بابت مشکلی ندارم بازم مرسی.شمارشم واسم بزاری که دیگه خیلی ممنون میشم
زربد جون من نوبت دهیشونو نمیدونم اما فکر کنم بد نباشه احتمالا یکم معطلی داره اما نه زیاد

جفتشون هم دکترای خوبی هستم.مهشید یکی از خانمایی که میاد اینجا پیش پور مطرود میره ازون بپرس .نیکبختم من دیدمش دکتر خوبیه فقط یکم بداخلاق و جدیه اما کارش خوبه

دکتر مرمضی هم هست اونم خیلی خوب و با سواده یکمم جدیه

مرضیه مشکی هم خودم پیشش میرم که عالیییییییه خانم و مهربونه روزانه هم نوبت میده توی ایران نگین هست مطبش.البته خودم کلینیک ذکریا میرم واسه ای یو ای دکترش دیباونده اونم من خیلی دوست دارم
غزل جون مرسی چقدر کامل توضیح دادی..ببخشید من هی سوال میپرسم اسم اموزشگاه رو هم میگی؟
و اینکه 6ماه فقط نازک دوزی هست؟کلا نازک دوزی چی هست؟منظورم اینه که چیا یاد میدن؟ضخیم دوزی چی؟

من که حتما میرم شهریش زیاد واسم مهم نیست فقط میخوام یه کار با هدف توی زندگیم انجام بدم که مفید هم باشه.بازم ممنون
2706