2737
2734
مهشید من داروهامو پیدا کردم بالاخره ...
فقط به ز اینا دکتر دوباره داروی دیگه ای هم میده؟
من گونال +ستروتاید+فلروتروپین دارم دیگه چی میده؟
این سوپرفکت چیه ؟به همه میدن؟

شیاف چند تا لازمه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پو پوی صبح کلاس داشتم زود رفتم پستت روندیدم ببخشید

خداروشکر گیراوردی سوپرفکس برای کسای میدن که از دوره سیتروتایداستفاده نمیکنن یکی توالان دوره ات 1ماه است اونای که سوپرفکس میزنن 2ماه میشه یکم طولانی تره فرقی هم نداره من از سیتروتاید استفاده کردم دور نافی تزریق میشه همینا هستن دیگه شیاف میده شاید دکی های اونجا قرص هم بدن ولی امپولاتو گرفتی دیگه اهاافکر کنم اچ سی جی هم میخوای من فکرکنم 5تا یا6 تا گرفتم چندتا شو قبل از عمل زدم که تخمکها ازاد بشن برای پانچر 2تاشوهم با فاصله وقتی انتقال داده بودم زدم حالا باید ببینی پاکروش چی میده
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2731
سلام دوست جونا و از جمله مهشید جون. میشه راهنمائیم کنین. به نظر شما برای میکرو برم تهران یا همین اهواز انجام بدم؟؟؟ موندم به خدا!! داروهایی که میدن به راحتی اینجا پیدا میشه؟؟ دکتراش فرقی با هم ندارن؟؟
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
سلام نیلوفر جون

اگر میکرو میخوای انجام بدی همین اول کاری بری تنهران بهتره اینجا امکانات اینکه جنین رو بزارن 5روزه بشه ندارن
میخوای هزینه کنی همون تهران هزینه کنی یه نظرم بهتره منم سری اخرفریزهام رومیزارم خدایه نکرده نگرفتم میرم تهران

تعریف دکی عارفی و اقصی وطرازی وپاک روش روخیلی شنیدم
ممنون مهشید جون که مث همیشه اطلاعات خوب میدی.
نگران نباش خانومی. ایشاله این دفعه نتیجه میگیری. من چون کار دیباوند رو دیدم برا همین گفتم اینجا انجام ندم بهتره. اصلا براشون مهم نیست. به من بعد از آی یو آی میگه:علکی هزینه نکن برو میکرو!! اگر بیخودی بود چرا برام انجام دادی آخه؟؟؟!!! کارهاشون اصلا رو اصول نیست.
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
2738
مهشید جون میشه لطف کنی تعداد آمپولا واین که چه زمانی باید مصرف کنم رو برام بگی ؟البته دکتر به مرور توضیح میده ولی من دوست دارم از قبل مراحل رو بدونم واین که اگه دارویی گیر نمی اد از حالا دنبالش باشم من فعلا 14 تا دکاپتیل دارم ودوتا اچ سی جی.
خواهش نیلوفر جون کلا هرجا بری میگن چندباری ای یو ای روامتحان کنی مگه اینکه مورد خواستی باشه

بلاخره شانس میزارن که باهزینه کمترو داروی کمترشاید کسی بارداربشه

ولی کن چون هزینه ها یکی هست حالا یکم بیشتر خرج میکنی برای رفت وامد وجا ولی درعوض یه باره جای خوب میری به

نظرم بهتره
ترانه جون داروها به خاطرکم یابی یه مقدارتغیرکردن اچ سی گیراوردی 6تاداشته باشی خوبه

گونال هم میدن ولی چندتاش بستگی به سونوهات داره کلا نمیتونی چیزخواستی بگیری مگه اینکه هرسری دیگه رفتی

خودت به دکی بگومیخوای دنبال داروبگردی بگو زودتربرات بنویسه تاپیداکنی بازم سوالی بود بپرس ولی هرچی بخوای بدونی

صفحه اول کلوپ ای وی اف تبادل نظر هست درورد مراحل
2706