2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که به مرمضی هرچی گفتم ننوشت گفت توهیچیت نیست به دکیت بود ازهای ایمنی بدن رومیخوای برات بنویسه
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2731
مهشید طبق سونو هفته اول شهریور ایشالا. تا خدا چی بخواد. در چه حالی!؟ هنوز طبیعی اقدام میکنی؟ سارا جون ممنونم. ماشالا چه حوصله ای داشتی اینهمه صفحه رو خوندی ایشالا که با همین آیوآی نتیجه میگیرین و کارتون به میکرو نمیکشه ولی اگر هم نیاز به میکرو پیدا کنین شما که قبلا باردار شدین خیلی راحت تر نتیجه میگیرن جام جم2 من پارسال انجام دادم که 250 دستمزدش شد. بیمارستان آریا که بیمه هم نبود اون موقع. الان رو دیگه خبر ندارم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2738
میناز جان من 3 بار پارسال زیر نظر دکتر مرمضی بیمارستان آریا انجام دادم هزینه اش حدود 225هزار تومان شد ولی نتیجه ای هم نداشت این ماه با دکتر نیکبخت کلینیک زکریا انجام دادم که هزینه اش 250هزار تومان شد که هفته آینده نتیجه اش مشخص می شود.البته دارو خوراکی و آمپول ها هم هزینه ای جداگانه دارند.
مهشید جان من اصلا به نظرات دکتر مرمضی اطمینانی ندارم. الکی به من گفت باید یه قرصی را بخوردی درصورتیکه که دکترای دیگه میگفتند نیازی نیست و من نخوردم و وقتی با لتروزول به تنهایی باردارشدم بهش گفتم که اون قرص را نخوردم و عصبانی شد و گفت نه باید بخوری با روش من باردار شدی و هر چی من میگم باید انجام بدهی بعد که خوردم ،قلب جنین تشکیل نشد و سقط شد.
سارا جون ایشالا جوابت مثبت میشه درمورد ای وی اف صفحه اول این تاپیک روبا حوصله بخون خیلی از جواباتو میگیری.. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=818178&PageNumber=148
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
2706