2733
2734
عطر جان بخش فلق بوییدنی است
سوره سبز علق روییدنی است
بزم یاران است در غار حرا 
جبرییل و بوتراب و مصطفی..
مبعث رحمة للعالمین بر شما و خانواده محترم مبارک باد. بچه برا همدیگر خیلی دعا کنیم .منو از دعاهایتان فراموش نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر همگی امروز 7 روزانتقالمه.توی این سه بار انتقال هر سه بار دکتر جنین شناس بهم گفت جنین هات خیلی خوب رش کردن. خواستم بدونم شما هم همین طور بودید؟؟؟؟ من رو از دعاتون فراموش نکنید. ...
2731
زربد جان دادفر دکتر خوبیه.شوهر من پیش این میرفت.بقیه رو نمیشناسم آیلین جان منم 2بارش جنین هام عالی بودن فقط بار دوم متوسط بودن که هیچکدوم هم نگرفت.به این چیزا نیست انگار جاریه من 3تا انتقال دادن واسش که 3تاش گرید c بودن اما الان دخترش بغلشه شکر خدا انشالا مامان شدی
2738
سلام به همه دوستان خوبم باران جون فقط میتونم بگم خدا بزرگه. ایشالا به وقتش بت میده. میدونم خیلی سخته و چاره ای جز صبوری نداریم.امیدوارم به زودی خدا دلت رو شاد کنه مهشید هم احتمالا فقط طبیعی اقدام میکنه. ایشالا که به زودی با خبرا خوب بیاد آیلین جون دکتر جنین شناس اون موقع به من گفت کیفیتش خوبه ولی در مورد گریدش چیزی نگفت. نگران این چیزا نباش. ایشالا که تا چند روز دیگه خبر +++++++ شدن آزت رو همین جا ازت میشنویم صحرا جون ایشالا که این بار نتیجه میگیرین. شکر خدا دیگه هم که مشکلی ندارین الی جون دو ماه دیگه فرصت داری! زود باش دیگه زربد جون دکتر مرمضی هم به ما دکتر دادفر رو معرفی کرد
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
یکی دوهفته میشه کمر درد شدید دارم و تقریبا همه ش استراحتم! البته قبلش هم که جایی نمی رفتم از ترسم! همیشه به فکر دوستان خوبم هستم و امیدوارم به زودی زود خدا دل همه مون رو شاد کنه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
سلام دکتر جزایری هم اورولوژیست خوبیه .. من هفته بعد باید آمپولام رو بزنم و سونو بشم اگه همه چی خوب بود که آی یو آی میشم توکل ب خدا
۲۸ ام مرداد ۹۵ مثل یه نور کوچولو اومدی رونیا شدی جانم 😘
2706