2733
2734
صحرا عزیزم یوقت نگی باران داره انرژِ منفی میده ها.من چون خودم همه راهها رو امتحان کردم خواستم خواهرانه تجربمو بهت بگم وگرنه خودت بهتر شرایط خودتو میدونی عزیزم انشالا هرکاری که میکنی زودتر باردار بشی و ماروهم خوشحال کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی عزیزم خود کلینیک بهم گفتن اگر خواستی برای انتقال فریز بیای باید 2ماه از انتقال اولت گذشته باشه چون بدنم خیلی تحریک . باید یه مدت بگذره تا اروم بشه بعدشم من الان شرایط روحیم خوب نیست اگر برم با شناختی که از خودم دارم ممکنه حتی دعوام هم بشه باهاشون! واسه همین منتظرم یکم شرایط خودم و شوهرم بهتر بشه و زمان هم بگذره تا انشالا ببینم برناممون چیه. مرسی که به فکرمی عزیزم چشم حتما برنامه ریزی میکنم خودت در چه حالی؟اقدام میکنی یا نه؟کی موعد پریه؟
2728
باران جون من امروز پریود شدم و یه ماه از فرصت دو ماهه م از بین رفت....همینکه وضعیت تخمکگذاریم بدون دارو اینقدر خوب شده و مشکل همسرم هم بیشترش حل شد برام جای شکر داره و اطمینانمو به دکترم زیاد کرده تا ببینم بعدا خدا برامون چی میخواد ...من نگفتم برو انتقال بده دختر خوب..میگم برو بررسی ها و آزمایشات رو برات انجام بدن تا انتقال بعدی..نه اینکه دو ماه دیگه بری تازه کلی زمانتو بگیرن که برات بررسی کنن چرا نشده..اونا که زمان و سن بیمار براشون مهم نیست..ما خودون باید به فکر خودمون باشیم...البته قصد دخالت ندارم نظرمو گفتم چون برام مهمی و واقعا از نتیجه منفیت ناراحت شدم و حس کردم برا خودم این اتفاق افتاده...در هر صورت امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری و برات خیر باشه
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
باران جون مرسی از راهنماییت تا چی پیش بیاد همه چی دست خداست .ما همه تلاشمونو میکنیم
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
2738
الی جونم اخه اگر دعوا کنم که خونریزی میشه ههههههه فعلا که امروز پریود شدم اونم خیلی شدید جوری که نمیتونم بشینم از درد کمر و خونریزیه شدید تا ببینیم بعدا خدا چی بخواد از مهشید خبر نداری؟خیلی وقته سر نزده
باران جونم اگه ما. به هم دلداری ندیم یعنی کی میخواد درکمون کنه. غیر از خودمون گلم برات بهترینارو آرزو میکنم . من که اصلا نمیدونم مشکلم دقیقا چیه ،خدا خیرش بده دکتر مرمضی فقط نسخه مینویسه میده دست آدم،به نظرم کارش عالی میشد اگه یه ذره حداقل اندازه ی حق ویزیتی که میگره یه توضیحی میداد به آدم، ازش پرسیدم مشکلم چیه تنبلی تخمدان جواب دقیقی نداد جواب داد نمیشه گفت مشکلت اینه آخه یعنی چی....هر دفعه که میرمم همینه مجبورم بسازم باهاش فعلا که دوماهه آمپول میزنم هیچی به هیچی با فولی بالغی که اینماه داشتم هم نشد....انشاا....همه زود زود بدون واسطه هیچی دکتری ازخدا حاجتشون رو بگیرن ....الهی آمین
زندگی به من یاد داده...برای داشتن آرامش امروز رو باخدا قدم بردارم....و فردا رو به او بسپارم.
آیلین جون 3تا انتقال دادم یاسمین جان درست میگی ما باید همدیگرو اروم کنیم بالاخره من یکی که بیشتر حرفامو اینجا میزنم مرمضی هم من یبار فقط رفتم پیشش کلا ادم اروم و خونسردیه.به نظر من دکتر باید پیگیر باشه.من اوایل که تازه اقدامو شروع کرده بودم رفتم پیش مرضیه مشکی فقط یه پاپ اسمیر ازم گرفت و گفت برو اقدام و تا 1سال بعد هم نیا!!! اگر بذره دلسوزی میکرد و میگفت شوهرت یه ازمایش بده شاید 1سال جلوتر بودم توی درمان.فکر میکردم خب دکتر که اینو میگه پس لابد مشکلی نیست دیگه چی بگم که 3سال تجربه تلخ دارم
باران جان من کاربر خاموش بودم اما پیگیر باردار شدنت بودم....بخدا خیلی ناراحت شدم از اینکه نشد... اما نامید نشو....شاید این ماه با اثر داروهای قبلی باردار شدی... خانما نظرتون درمورد دکتر فرح بخش چیه؟؟؟
...یا طبیب من لا طبیب له...
2706