2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
باران جون خیلی امید داشتم این بار نتیجه بگیری. نمی دونم چی بگم. واقعا متاسفم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2714
باران خدا میدونه که چقدر ناراحت شدم و دلم شکست..آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟ این اصلا حق نیست...تو رو خدا بگو برات کاملا بررسی کنن که چرا اینطور میشه!!
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
ولی ناراحت نباش عزیزم..هنوز کلی فریز داری...زود برو پیش دکترت ببین چی میگه.. آیلین جون مرمضی برا شما هیچ بررسی انجام نداد که چرا دفعه قبل منفی شد؟؟ایشالا اینبار جوابت مطلوبه .. مامان ایناز برا اطلاعات در مورد ای وی اف بهتره یه سری به صفحه اول این تاپیک بزنی.پورمطرود هم دکتر خوبیه.. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=818178&PageNumber=30
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
به بابای فرشته های برفی ام، برای روزی که روز اوست... حق دارم آرزو کنم کاش میان جنین هایمان پسرکی باشد کاکل زری. با چشمانی به هشیاری چشمان تو. با نگاهی پر محبت شبیه نگاه بابایش. پسرکی که دلم می خواهد بشود اوی کوچولوی من. و من کودکی هایت را به آغوش بگیرم. برای کودکی هایت لالایی بگویم. قربان صدقه ی کودکی هایت بروم. تاتی تاتی کردن های ده ماهگی ات را عاشقانه نگاه کنم. و از وقتی نیم وجبی هستی ناخدا صدایت کنم درست شبیه حالا... http://khattedovom.blogfa.com/post/38
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
الی جون دیروز برام هستروسکوپی انجام داد.ولی چیز خاصی نبود.گفت دوتا توده نیم سانتی دیده میشه که مهم نیست.خداکنه که برای آخرین فرصتی که دارم جوابش مثبت شه. ولی واقعا برای باران جون ناراحتم.
2706