2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من زیر نظر دکتر مرمضی هستم ....برام لاپارا رو تجویز کرده چون عکسم زیاد خوب نبود...توکل به خدا میخوام باهاش لاپارا رو انجام بدم ...به نظرتون خوبه؟ من قبلا رویان رفتم البته هیچ درمانی رو شروع نکردم فقط همسرم واریکوسل عمل کرده...دکتر بهم گفت فعلا لاپارا رو انجام بده...
خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
باران جون به سلامتی...ایشالا که مامان بعدی تویی.. صحرا جون مرسی..اینقدر از این چیزا خورده که دیگه نظر مساعدی نسبت بهشون نداره چون بیفایده بودن.. یلدا جون دکتر مرمضی خیلی دکتر خوبیه.منم یه مدت پیشش بودم.ایشالا که دستش برات خیره..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
2731
باران جون خدا رو شکر. خیلی تو فکرت بودم. ایشالا تا آخرش برات خوب پیش بره و تا دو هفته دیگه خبر آز مثبتت رو بمون بدی مهشید جون ایشالا خیلی زود طبیعی باردار بشی و دیگه نیاز به دوا دکتر پیدا نکنی. هنوز زیر نظر پاکروشی؟ صحرا جون اگه شوهرت شکلش حل شده دیگه چرا میخوای آیوآی کنی؟ خب شما هم مثل مهشید جون یه چند ماه شانس خودت رو برا طبیعی امتحان کن. شاید خدا خواست و نی نی دار شدین الی جون فک کنم با این شرایط شما آیوآی جواب بده؟ نظر دکترت چیه؟ منم این مدت زیر نظر مادرم! در حال استراحت بودم! ورم پام کمتر شد یه چند روز ولی دوباره برگشت. هفته دیگه میرم دکتر ببینم چی میگه. ایشالا چیز مهمی نباشه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
باران جون ایشالا با دست پر برگردی الی جون خدا بزرگه امیدتو از دست نده بهاری جون الان 2سال و نیم منتظرم. شانسمو امتحان کنم شاید شد
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
مرسی دوستان الی طلا من نزدیک سه سال هست ک اقدام میکنم شوهرم واریس عمل کرد و الان کم تحرکی داره هفته گذشته رفتم پرونده تشکیل دادم کلینیک آریا/ ذاکر حسینی برای تکمیل پرونده برا خودم و همسریم آزمایش خون و .. نوشته میخوام ماه بعد آی یو آی کنم تا خدا چی بخواد آخرین آزمایشش تحرکش25 بود حالا شنبه خود کلینیک هم باید آزمایش بده دکی ببینه
۲۸ ام مرداد ۹۵ مثل یه نور کوچولو اومدی رونیا شدی جانم 😘
2738
مهر بانو جان مهم کار جنین شناسه .دکتر فقط یه تزریق انجام میده واسه ای یو ای .اگه خدا بخواد همه چیز میشه من مرمضی هم رفتم .به نظرم ذاکر دقت بیشتری داره
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
مروارید جان باران قراره تو کلینیک مشتاق اصفهان میکرو کنه و ایشالا مامان میشه...قبلا اهواز انجام داده تو کلینیک زکریا...حالا بذار خودش میاد برات توضیح میده...
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
سلام دوستان من الان ١٣ ماه اقدامم شوهرم خداروشکر هیچ مشکلی ندارهو ازمایشش از حد نرمال بالاتره خودمم پریهام منظمه ولی بدون قرص فولیه بالغ ندارم این ماه هم لتروزول خوردم هم گونال زدم ٢تا فولیه بالغ داشتم و ای یو ای کردم پس فردا نوبته پریمه امروز بی بی چک گذاشتم که منفی شد و فهمیدم که این ماه هم خبری نیست البته بگم که ماه پیشه ازمایش دادم پرولاکتینم بالا بود و ١ماهه که قرص میخورم دکترمم دکتر فرحبخش بود که واسه واسه پروسه درمانیه نازایی منو به دکتر ساره امیرزاده معرفی کرد و دکتر امیرزاده تو مطب واسم ای یو ای کرد حالا از شما دوستای خوبم کمک میخوام به نظرتون من بار دیگه ای یو ای رو امتحان کنم یا برم یراغ ای وی اف؟ ای وی اف رو اهواز انجام بدم جای دیگه؟ شماها بعد از چند وقت ناباروری رفتین سراغ ای وی اف؟
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)
2706