2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام خانومهای اهوازی شما چیزی در مورد دکتر ساره امیرزاده و کلینیک نازاییش میدونید؟ دکتر فرحبخش بهم گفت رویان تهران دوره ای وی اف دیده و یه مرکز نازایی زده فرهنگ شهر به اسم پردیس اگه کسی چیزی ازش میدونه بهم بگه ممنونم مطبش هم جای مطب قبلی دکتر فرحبخشه پاساژ کارون در نادری. دکتر فرحبخش خیلی تعریفش رو داد ولی اسمش رو تازه شنیدم توی اهواز... بجز دکتر... ازمایشگاه هم نقش مهمی در ای وی اف داره
خیر و صلاح من، از هر کس و هر سو و از راههای شگفت انگیز به سویم در جریان است.
مروارید جان اهواز آزمایشگاهاش خیلی قوی نیستن من به هر کسی که میتونه پیشنهاد میدم واسه کارای اینجوری برن شهر دیگه که بهتر باشه.اما اگر در حد دارو دادن و ای یو ای میخوای همین اهواز دکترای خوبی داره.واسه ای وی اف هم دکتراش خوبن اما امکانات ندارن و ازمایشگاها و دستگاهاشون پیشرفته نیستن هرچند خیلیا هم همینجا نتیجه گرفتن
باران جونی به سلامتی...چقد زود وارد سیکل شدی..ایشالا که خیره برات..سونو برا چیه؟؟ که بهت دارو بده؟؟ مهشید... لبخند و آیه جون بابا ما رو هم تحویل بگیرید..بیایید از مشکلات و مراحل درمانتون کاملتر بگید... مروارید جون منم نظر باران رو دارم.. اگه اهوازم میمونی سراغ بهترینها و پیشکسوتهاش برو ..زمان و جونتو نده دست بی تجربه های این کار..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
ممنون دوستان عزیز نظرم منم همینه اهواز ازمایشگاه و جنین شناس با تجربه نداره وگرنه برای دارو دادن همه دکترها تقریبا یک کار رو انجام میدن
خیر و صلاح من، از هر کس و هر سو و از راههای شگفت انگیز به سویم در جریان است.
2706