2733
2739
عید توام مبارک ترانه جون

عزیزم من که خیلی راضی بودم هم رسیدگیشون خیلی خوب بود هم دلسوز بودن هم کار راه انداز بودن.من یزد نرفتم و نمیدونم چجوریه اما هزار برابر از اهواز بهترن.اینجا یه دکتر خیلی عادیش تلفن جواب نمیده اونجا کلینیک به اون بزرگی جواب تلفن همه رو میدن و کار همه رو انجام میدن.باز خودت بهتر میدونی.تهران هم نرفتم و خبر ندارم اما بچه ها بعضیاشون میرن ازشون بپرس راهنماییت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاام ساال نومبارررک انشاا... همه سلامت درکنارخانواده وهمسران گرام باشید والبته با یکی دوتاا جوجه شیطون سرسفرسال بعددی

منم منتظرپریم هنوزنیومدده
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2731
ﮔﺬﺷﺘﻪ ﯼ ﻣﻦ ﮔﺬﺷﺖ !
ﺣﺘﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﺩﺭﮔﺬﺷﺖ ...
ﻭ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﻣﺎﻫﻬﺎ ﻭ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺳﻮﮔﻮﺍﺭﯼ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﺮﺩﻡ .....
ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﻢ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺍﯼ ﮐﺎﺷﻬﺎﯼ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﮔﻔﺘﻢ !
ﻭﻟﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺲ ﺍﺳﺖ !
ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺮﻭﻋﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﻢ
ﻭ ﺑﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﯾﮕﺮ
ﻭ ﺣﺲ ﻧﺎﺏ ﺗﺎﺯﻩ ﺷﺪﻥ ...

پر از نهال بودن باشد وجود مهربانتان ...
"بهار" بستر مهر است و دفتر معرفت. حکایت دلبستگیها و فراموشی خستگیها...

بهار با تمام رمز و راز و زیباییش مبارک باد

امیدوارم سال 93 برا همه مون سال پایان انتظار! و در آغوش گرفتن نی نیهامون باشه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
بچه ها خبری ازتون نیست!؟ تاپیک رفته بود صفحه سوم! ایشالا هر جا هستین با خبرا خوب برگردین

منم روزای خیلی بدی رو گذروندم! خییلی نگران این آمنیوسنتز و جوابش بودم. شکر خدا از آزمایشگاه تماس گرفتن و گفتن نتیجه ش خوب بوده و نی نیم مشکلی نداره

باران جون برات آرزوی موفقیت دارم. ایشالا این بار نتیجه میگیری
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2738
سلووووووم

بهاری جونم خداروشکررررر انشاا... چندماه دیگه نی نی توی بغلتهههه

باران خوب برا خودت رفتی توی سیکل دیگهههههه

الی چه خبرکی میری دکی
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
سلام به همه ... و تبریک مجدد سال نو که ایشالا سال ما باشه
بهاری جون خدا رو شکر...خیلی خوشحال شدم برات...
باران جون به سلامتی .ایشالا که این سیکل آخرش خوب باشه
صحرا آزمایش شوشوت خیلی خوب شده.ایشالا که با خبرای خوب میای..
چطوری مهشید گلی؟؟من اواسط اردیبهشت میرم.این ماه آخرین فرصت اقدام برا طبیعیه که البته امید چندانی ندارم.شوشو وزنش خیلی خوب شده.تو عید همه گفتن هر دو خیلی لاغر شدید..خودت چه خبر؟ کی میری؟؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
سلام ترانه جون.نه عزیزم نرفتم.فقط یه بار تماس گرفتم و وقت گرفتم برا دکتر افلاطونیان. ولی پیشش نرفتم و وقتمو کنسل کردن..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
سلام بچه ها تو عید یه هفته زودتر پری شدم رفتم دکتر از پرولاکتین دادم 40 تا بالاست دکتر دارو داد 2 ماه بخورم

تا یه مشکلی حل میشه یه چیز دیگه پیش میاد
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
صحرا جون هنوز نه. ایشالا هر چی هست سالم باشه. جنسیتش مهم نیست برام اصلا
منم پرولاکتینم بالا بود. معمولا با چند هفته قرص خوردن پائین می یومد. نگرانش نباش

مهشید خبری ازت نیست!؟ طبیعی اقدام میکنی؟

الی طلا جون ممنونم. چرا امید نداری!؟ وقتی همه چی خوب شده احتمال طبیعی هست دیگه. ایشالا همین ماه نتیجه بگیری

2706