2737
2734
سلام الی جون
ممنونم که وقت گزاشتی وتوضیحات کامل دادی
شوشو منم واریکوسل عمل کرد بعد عمل کمی بهتر شد ولی نرمال نشد بعد رفته رفته بد وبدتر شد دکتر مظلوم معاینه کرد گفت عملش خوب بوده وعود هم نکرده از هورمون نوشت اونم تقریبا نرمال بود 12 تا hmg و24 تا hcg تجویز کرد ولی امپولا رو نزد گفت تا هر وقت برنامه ivf مون جور شد می زنم دکتر هنرمند هم گفت فقط روزی یکی کلومید بخور.رفتیم کلینیک ناباروری یزد اونم گفت کلومید روزی نصف .شوشو گفت قرص دیگه ایی پنتوکسی فیلین الکارنیتین زینک سلنیوم و...براش بنویس فقط یه قرص دیگه ایی اضافه کرد به نام ول من.گفت ول من کار همه اینارو میکنه .!!!!!!
حالا هم میخایم ivfکنیم شوشو شک داره امپولا رو بزنه یا نه.میگه نمی دونم فایده داره ? یا این همه امپول ضرر نداره? شوشو اصلا هم اضافه وزن نداره که بگم علتش اضافه وزنه .واقعا ادم کلافه میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترانه جون ول من هم استفاده کرده همسر من.البته خودمون خریدیم نه با تجویز پزشک..ولی نشنیدم بگن کار بقیه رو انجام بده!!! ویتامینه دیگه...
آیتمهای نمونه همسرت چجوره که گفتن ای وی اف؟؟...نمیدونم والا برا آمپولا چی بهت بگم.بعیده این همه آمپول بی تاثیر باشه..میخواید با چند تا دکتر دیگه هم مشورت بکنید..دکتر خوب تو تهران زیاده.ولی اگه میخواید ای وی اف کنید دیگه آمپول برا چیه؟؟نمونه اش برا ای وی اف مناسب نیست مگه ؟؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
سلام
برای ivf خوبه .ولی گفتیم بهتر بشه تا برا ivf نتیجه بهتر ومطنین تر بگیریم.نمیدونم سرخود قرص الکارنیتین وپنتوکسی فیلین مصرف کنه .البته قبلا دکتر اینارو تتجویز کرده ولی اخیرا هر دکتری رفته بیشتر فقط گفتن کلومید.و ivf.
بعد از عمل کمی بهتر شد که گفتن iui جواب میده .بعد از چند بار iui باردار شدم ولی جنین رشد نکرد ومجبور به سقط شدم ولی الان دیگه فقط ivf.
2728
ترانه جون به اینم بستگی داره که کی بخوای بری تو سیکل.چون زدن این آمپولها کلی زمان میبره.هر هفته فقط یکی میتونه بزنه یعنی 36 هفته میشه تقریبا !!!شما اینقدر میخواید صبر کنید بعد برید تو سیکل؟؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
هفته ای سه تا !!!! جالبه..به همسر من میگفتن فقط هفته ای یکی مجازی بزنی...آره دیگه باید از الان شروع کنه.ایشالا که موفق بشی عزیزم..واقعا از خدا میخوام که همه بچه های این تاپیک به چیزی که حقشونه برسن...
2738
بچه ها ای وی اف در اهواز تعیین جنسیت هستش یا فقط بارداری
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
ناز انگشتای بارون تو باغم می کنه...

اسفند که خودش را پرت می کند میان روزهای بی رمقم، با خودش پری کوچکی شبیه پری های سیندرلا هم می آورد،اما نه برای من. پری کوچکی که با عصای جادویی اش به شکم تمام زن های جوان دوست و فامیل اشاره می کند و یکباره و به چشم بر هم زدنی تمامشان حامله می شوند و من غرق می شوم در سونامی مهیب خبرهای بارداری. با اس ام اس، با تلفن، با پچ پچ های در گوشی زنانه و با ادا و اطوارهای ویارانه حتی. عقم می گیرد از این همه خبر بارداری که زمستان را برایم کشدار تر می کند و سوز سرما را میرساند تا مغز استخوانم. شکم خواهر شوهرم که سه هفته قبل تر از من خط دوم اش را دید، می شود روز شمار آرزوهای بر باد رفته ی من...

http://khattedovom.blogfa.com/post/32
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
2706