2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی یاسمن جون
من از 28 پری تا الان که 32ام فقط لک دارم.اول قرمز بود الان قهوه ای. دیروز یکم زیاد شد خوشحال شدم داره میاد اما باز کم شد
تو این 4 روزه هم درد شدید پری دارم
منم بعد عمل دو سه روز لک داشتم تموم شد. برعکس شماها برا من خیلی عمل سختی بود
الانم که این لکها و درد پری اذیتم میکنه
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
2731
باران جونم دیروز آنقدر راه رفتم که کمرم صاف نمیشد
زعفرون خوردم اما هنوز تغییری نکرده. آخه خونش تیره هست میترسم رحمم خوب تمیز نشه
اگه با لک حساب کنم الان 4 پری ام چرا هنوز درد پری دارم؟؟
من همش نهایت. نصف روز درد پری داشتم و تموم میشد
فردا به مرمضی ز میزنم ببینم چی میگه
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
سلام به همه..میبینم که دکتر شویی راه انداختین..کار خوبی میکنید.....مرمضی هم مثل بقیه است باران جون وگرنه من ولش نمیکردم...
آیلین جون متاسفم..ایشالا دفعه بعد..چه میشه کرد جز یه تسلیم اجباری...
.
منم نبودم چون چند روزی سیستمم مشکل داشت..البته خیلی هم گرفته تر میشم هر چی به عید نزدیکتر میشیم..دید و بازدید و سوالای دیگران و ...... خدایا حواست به ما و زندگیهامون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
2738
سلام
الی جون مرمضی هم خوب نیست؟؟
پس من چی کار کنم؟؟؟
اون دفعه که رفته بودم پیشش گفتم با چندتا دکتر مشورت کردم چون اندومتریوز دارم نظرشون ای وی اف بود دعوام کرد چرا آدم استیبلی نیستی آنقدر دکتر عوض میکنی؟؟؟
آخه آدم وقتی میخواد هزینه کنه و کلی هم از نظر روحی تحت فشار باشه نباید مطمین باشه از تصمیمی که میگیره؟
مشکل ایلین چی بود؟ الی جون مشکل تو چی؟؟
من بعد 5 روز درد شدیددد پری و لک از صبح پریودم شدید شروع شده
حالا امروز رو روز اول در نظر بگیرم؟؟
5 روز لک بخاطر هیسترو بوده یعنی؟؟آخه قبلش اصلا قبل پری لک نداشتم
خاطره جون من اصلا قصد وارد کردن استرس بهت نداشتم...اگه تو بهش اعتماد داری برو پیشش..من نداشتم.آخه ما مشکل از همسرم بود و اون با آزمایش 4 ماه بعد از عمل واریکسولش ما رو برد توسیکل ای یو ای..و تا دوتا سیکل و دو ماه اتلاف وقت به خاطر کیستی که از ای یو ای اول زده بودم ،‌( که سر جمع میشد 7 ماه فاصله از ازمایش اول اسپرم همسرم ) اصلا از ما ازمایش جدید نخواست و با همون آزمایش همچنان میگفت ای یو ای..در حالی که نمونه شوشو هر روز بدتر میشد و تو سیکل سوم ای یو ای اینقدر بد شده بود که خودمون ترجیح دادیم سیکل رو کنسل کنیم... دکتر همسرم (موسی پور ) دائم میگفت این نتایج به درد ای یو ای نمیخوره ..عوض کردن دکتر هم پیشنهاد همسرم بود چون میگفت چرا دکترت از من ازمایش جدید نمیخواد؟!!!...چرا فقط زوم کرده رو تو ..و خودش نظرشو برا موندن تو اهواز عوض کرد...تهران هم که با همه آزمایشا فهمیدم که تیروئیدم خیلی خیلی کم کاره و این علت مهمیه در حالیکه تو اهواز هیچکی بهم نگفت آز تیروئید بده و من بار اول بود که آزمایش میدادم...
الانم نمیگم تهران و دکترم شق القمر میکنن و حتما جواب میگیرم..اونا هم قطعا خطا دارن ولی اینطور خیال خودم راحت تره ..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
دکترای اورولوژی اهواز رو که اصلا اصلا تائید نمیکنم..همسر من پیش خیلیاشون رفت ولی هیچکدوم (حتی یک نفرشون ) بهش نگفتن وزن خیلی مهمه و باید وزنتو کم کنی.. ویا اصلا تغذیه چه اهمیتی داره..فقط هر کدوم آزمایشگاه اون یکی رو رد میکرد و میگفت برو جایی آز بده که من میگم.. از موسی پور متنفرم که چقد همسر بیچاره منو سر نوبت دهیش و یک لحظه دیدنش اذیت کرد و هیچ کاری براش نکرد...امیدوارم خدا این فکر و عقل و انصاف رو بهشون بده که اگه تو چیزی تخصص ندارن بیماران اون بخش رو نپذیرن و با اعتماد بگن تو این زمینه نمیتونیم نظر بدیم...
سلام الی جون میشه بگی شوشو چه کارایی برا درمانش کرده?امپول hcg وhmg زده? اخه شوشو منم عمل کرد پیش دکتر درویشی بعد عمل قدری بهتر شد ولی نرمال نشد بعد از مدتی بد وبدتر شد حالا رفته پیش یه دکتر دیگه گفته این امپولا رو بزن اولی 24 تا ودومی 12 تا .والا ادم نمی دونه اعتماد یا نه ? نمی دونم ضرر نداره این همه امپول هورمونی ????اگه قرص یا امپول خاصی می خوره برام بگو ممنونتم
سلام
نمی دونم حکمت خدا چیه که چیزی رو که عشقش توی دلم گذاشت احساس کردنش رو ازم گرفته.!!!
از دیروز که لکه می دیدم و الان هم مثل پری همیشه نیستم.
روحیهام خیلی خراب شده دست خودم نیست.
ولی امید گرفتم که خانمی که با من انتقال داشت ++شد.
2706