2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 2 بار انتقال نا موفق داشتم
یه شب از همه چی به خدا گله کرد یه دفعه به خودش همه چیو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد .4انتقال منفی به امید خدا دارم میرم دوباره پانکچر کنم خدایا کمکم کن
2731
ترانه جون شما تا حالا انتقال دادی؟
یه شب از همه چی به خدا گله کرد یه دفعه به خودش همه چیو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد .4انتقال منفی به امید خدا دارم میرم دوباره پانکچر کنم خدایا کمکم کن
من باید هیستروسکپی کنم ولی خودم سالمم 3 بار منفی شدم هیسترو برای چیه؟
2738
چرا گفتن هیستروسکپی؟
حوصله داری صحبت کنی؟
سلاااام من خونه نیستم الان باگوشی اوومدم
بهاری خداروشکرررنی نی خوبه قرص پنتکسی فیلین نوشته براشوشو

باراان خدارروشکربه دلت نشسته ازهاروانجام دادی جوابشون کی اماده میشه

ایزابلا به سختی نوبت گرفتم الانم دیگه نوبت نمیده تااردیبهشت
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
سلام به همه دوستای خوب همشهریم
بهاری جونم هزاران بار بهت تبریک میگم گلم .خدا رو شکر که نی نی حالش خوبه .دعا یادت نره
باران جان خیلی خوبه که از دکترت خوشت اومده .حتما ازش نتیجه میگیری .
مهشید عزیز ان شالله که شما هم خیلی زود نتیجه بگیری

بچه ها من زیاد حالم خوب نیست .دیروز مادرشوهرم بهم خبر داد که جاریم که 6 ماه نیست ازدواج کرده بارداره .از دیروز خیلی بهم ریختم .خدا به دادم برسه داغونم .
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
2706