2737
2734
یه ذره قرص پروفن ام اگر داری خوبه بخوری من وقتی نمیتونم تحمل کنم یه کوچولو میخورم خیلی زود ارومم میکنه وراحت میشم
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
رئوفی ضامن بی قراری هایم می شود...

تمام انرژی ام را میریزم توی صدایم
با چشم های بسته و به زحمت از پرستار کنار تختم می پرسم: یعنی رحمم را در آوردند؟! تو رو خدا راستش رو بگین!

http://khattedovom.blogfa.com/post/23
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باران جون خوشحالم که بهتری..برو پیش دیباوند ببین چی میگه؟؟چه دلیلی داره برا منفی شدن..ببین آزمایش خاصی میده یا نه..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
سلام خوبید ؟

باران جون امید داشته باش همه چی دست خداست عزیزم فعلا بی خیال باشی بهتره ...سخته اما .........چه میشه کرد
زندگی به من یاد داده...برای داشتن آرامش امروز رو باخدا قدم بردارم....و فردا رو به او بسپارم.
2728
مفنامیک اسید خوردم خیلی بهتر شدم.من معمولا دارو نمیخورم اما این سری دیگه واقعا نمیتونستم تحمل کنم خیلی دردم زیاد بود.

الی جون امروز میخواستم برم کلینیک متاسفانه با مفنامیک هایی که خورده بودم گیج خواب بودم و نتونستم برم.انشالا شنبه میرم اما خب فکر نکنم دیگه اهواز ادامه بدم.دلمو زدن همشون انقدر که بیخیالن و اسونمیگیرن همه چیز رو

ممنونم یاسمین جون.شما خوبی؟برنامت چیه؟داری چکار میکنی؟اقدام طبیعی یا روش های درمان رو امتحان میکنی؟
باران جان خیلی برات دعا میکردم اما چه میشه کرد حکمت خدا چیز دیگه ای بود
کاش اول هیسترو میکردی که دیگه خیالت راحت بود
بچه ها کسی میدونه سیکل میکرو پیش دکتر مرمضی از روز اول داروهای القای تخمک گذاری تا انتقال چندروز طول میکشه؟
من رفتم پیشش گفتم سیکلهای ما کوتاهه قرار شده اول اسفند برم تازه دارو بگیرم ولی به نظرم میخوره به آخر سال و بی سر و سامونی مطبها و بیمارستانها
بخاطر همین تقریبا پشیمون شدم برم حالا موندم چکار کنم؟؟
خواهشا اگر کسی میدونه جواب بده
حوریا جون برای من 1ماه بود یعنی توی پری رفتم داروهاروداد 14سیکل پانچر شدم 16ام انتقال داشتم
ولی یکی دیگه از دوستام رفته پلیکیستیک بود یهش 1ماه ال دی داد که بعد از اون داروهاشو شروع کنه
اگرمثل روش اول هستی که مشکلی نداری ونمیخوری به تعطیلات واگر ال دی میده میتونی ال دی هارو توی فروردین شروع کنی بازم بستگی داره اول اسفند که میگی چندمش باشه خوب 1ام ماه بازم فرق داره با 5ام ماه باید حساب کنی یه چندروزم اضافه تردرنظربگیری که ببینی به تعطبلات میخوری یانه
باران جون سلام

شما هم پریود شدی ؟

من هم همین طور خیلی هم درد داشتم .

باران جون به نظرت علت چی می تونه باشه ؟

خیلی دپرس شدم.

واقعا نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من از روز 14 شروع شد.شما چی ؟بار اولت بود ؟ هنوز جنین داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2738
آیلین جان بله پریود شدم.چی از روز 14 شروع شد؟

من بار اولم بود ای وی اف کردم اما خب انتقال دومم بود.فریز انتقال دادم.نه چنین ندارم دیگه.شما جنین داری؟اگر داری انتقال بده انشالا که باردار میشی.شما پیش کی ای وی اف کردی؟چند تا انتقال دادی؟

حوریا جون مرسی عزیزم دکترم اول گفت هیسترو بعد نظرشو عوض کرد منم طبق نظرش عمل کردم شاید به قول شما اگر عمل میکردم بهتر بود شایدم نبود خدا میدونه.فعلا که نشده.راجع به سوالت مهشید درست میگه کلا سیکلش 16-17 روز بیشتر طول نمیکشه اگر مثلا 10 اسفند پری بشی و بخوای شروع کنی نمیارزه به نظرم بزاری فروردین انجام بده اما اگر 1اسفند پری میشی انجام بده خیلیم خوبه تازه انشالا باردار هم بشی سر سفره عید 3نفری میشینید!
مهشید جان و باران جان ممنون از راهنماییتون
من ۲۵آذر عمل لاپارا و هیسترو کردم پیش پورمطرود بعد از عمل بهم گفت آندومتریوز گرید۳ هستی و باید میکرو کنی ولی چون سیکلهای پورمطرود طولانی هستن گفت میخوره به تعطیلات مرکز ذکریا و انجام نمیدم بزار یبار دیگه برات آیو کنم که البته احتمال گرفتنش پایینه چون میگه احتمال زیاد لوله هات بسته شدن
بخاطر همین رفتم پیش مرمضی شاید زودتر انجام بده اونم گفت چون اندو داری باید حتما دو دوره آمپول دکا بزنی بعد بیای تو سیکل میکرو
اینجوری که من حساب کردم گرفتن دارو برای سیکل حدودا میفته اوایل اسفند خودشم گفت باید ببینیم جواب تخمدونات به داروها چطوره ممکنه بیشتر هم طول بکشه! ضمن اینکه منشیش بهم گفت بعد از انتقال دکتر استراحت مطلق میده تا ۱۴ روز منم شاغلم و آخر سال خیلی سخته مرخصی بگیرم!
اگر بخواد بیفته برای سال دیگه که میرم پیش همون پورمطرود چون بهم گفت اگر آیو نگرفت تا سه دوره بهت آمپول دکا میدم بعدش بیا تو سیکل
بیشتر ازین میترسم که اگر برم پیش مرمضی تخمدونهام زود جواب نده و بیشتر طول بکشه بعد منم استرس بگیرم که نکنه سیکل کنسل باشه یا هزار و یک مشکل دیگه...
راستی بعد از انتقال باید استراحت مطلق کرد؟ من که دیگه روم نمیشه مرخصی بگیرم یبار برای کورتاژ یبار برای لاپارا بعدشم برای این...

حالا مامانم اصرار داره برم پیش یکی از دکترای قدیمی مثل دکتر نظری ببینم نظر اون چیه و چه پیشنهادی بهم میده!
دیگه مغزم داغ کرده از بس فکر کردم...
حوریا پس با این حساب کلا سیکلت میوفته توی تعطیلات عجله نکن یواش یواش
نه مرمضی اصلا به من نگفت استراحت مطلق خود جنین شناسم اومد بالا سرم گفت زندگی عدی خودتو داشته باش

شما برای یه 4روزی استراحت کن بعدش یرو سرکار فقط بگو کمرم درد میکنه که یواش یواش راه بری تابلو نباشه وقتی برمیگردی خونه استراحت کن
مهشید جان شما میدونی تخمک کشی و انتقال جنین تو مرکز زکریا و بیمارستان آریا چه تفاوتی با هم دارن؟ میشه برای انتقال جنین ازشون بخوایم بیهوشمون کنم من از دردش خیلی میترسم ولی انگار یکی از بچه ها تو همین تاپیک گفت وسیله انتقال جنین تو بیمارستان آریا جدیدتره و دردش کمتره...
هیچ فرقی ندارن روش کارهمه جای دنیا یکی باید از دکی بخوای برای بیهوشی دردم که نداره مثل ای یو ای که با کتتر(یه وسیله پلاستیکی خیلی باریکه)انتقال میدن جنین روهم باهمون انتقال میدن
2706