2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونم خوبه ولی درزمینه ناباروری فکرنکنم تخصص داشته باشه

فکرنکنم مشکل خواستی داشته باای نیاز باشه بری تهران تو حالا یه دکی درست وحسابی اینجا برو خدایه نکرده نشد بعد به تهران فکرکنم من برم فعلا بای
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
آیه جون منم با مهشید موافقم..برو پیش یکی از اونایی که اسماشونو نوشتم.هرچی گفتن انجام بده ایشالا که تو همین اهواز جواب میگیری...
مهشید جون والا از یه طرف خیلی هولم و دوست دارم با عارفی شروع کنم.از یه طرف پاکی دقیقتر بود و به همسرم و آزمایشاش خیلی توجه کرد .حتی وقتی فهمید تو محیط سمی کار میکنه کلی از نوشت که ببینه بدنش سمی هست یا نه..کلا من کار مردها رو خیلی بیشتر از زنها قبول دارم..چون به خاطر ساختار مغزیشون متمرکز تر از زنها هستن..
ولی خب از اینکه پاکی بگه برو دو سه ماه دیگه بیا هم میترسم..حالا جواب آزها رو ببرم ببینم چی میگه.با عارفی هم وقت مجدد گرفتم چون کار از محکم کاری عیب نمیکنه و نوبت هم تا آخر سال نمیدن به کسی..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
2738
مامای عارفی گفت احتمال میکرو 50 درصده و برا شما که سن کمتری دارین خوب جواب میده..مرمضی به من گفته بود احتمال میکرو 30 درصده فقط..
مطبش به شلوغی مطب پاکروش نبود اصلا..خیلی هم عجول بی تمرکز بود..اون چند دیقه ای که پیشش بودم چند بار حرفشو عوض کرد . اول گفت جواب آزها رو بیار..بعد گفت نه راهت دوره پریود بعدیت بیا..بعد دوباره گفت شوهرتو معرفی کنم به یه اورولوژیست ببینتش و وقتی نسخه فرهی رو نشونش دادم گفت خب همینا رو استفاده کنه و تو پریود بعدیت بیا..بعد دوباره گفت نه پریود بعدی نه بعدیت از روز 3 قرص جلوگیری بخور و روز ...(یادم نیست چندم) بیا...
ولی همه میگن کار میکروش خیلی خوبه و منم که پیشش میکرو نکردم نمیتونم نظر قطعی راجبش بدم..شاید اگه مشکل فقط از خودم بود و همسرم مشکلی نداشت اونو انتخاب میکردم..
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
الی من که سری دوم رفتم خیلی سرش خلوت بود توی بیمارستان با حوصله 10دقیقه ای داخل بودم تنهااا راحت صحبت کردیم عجله ام ندااشت مطبشم شلووغه

کارمیکروش که خووبه حالا چه خبره اینقدر عجله دااری برای میکرو یکم صبور بااش مگه تاحالا شوشوت دکی نرفته
الی من که سری دوم رفتم خیلی سرش خلوت بود توی بیمارستان با حوصله 10دقیقه ای داخل بودم تنهااا راحت صحبت کردیم عجله ام ندااشت مطبشم شلووغه

کارمیکروش که خووبه حالا چه خبره اینقدر عجله دااری برای میکرو یکم صبور بااش مگه تاحالا شوشوت دکی نرفته
چرا مهشید جون..هنوزم داروهای دکترش تموم نشده . بهش گفتم اینارو .. ولی نمیدونم چرا گفت معرفیش کنم به یه دکتر!! شاید اطمینان نداشت.بعد که گفتم رفته پیش فرهی گفت همونا رو مصرف کنه. داروهای فرهی چیز خاصی نبودن و خود فرهی هم گفت اگه دوست داشتین مصرف کنید..
سرشم خلوت بود.به هرحال مطب بود و منم تنها داخل اتاق بودم..ولی حرفی نداشتیم بزنیم.گفت بیا تو سیکل..
2706