2737
2739
عنوان

موندم چکار کنم هنوز شوهرم نمیدونه.....

136843 بازدید | 713 پست
تاپیک قبلیم حذف شده نمیدونم چرا ؟

توضیح ماجرااینه که :اوایل اذر 90 رفتیم شهرستان اون روز پریود بودم بعد از برگشتن از مسافرت که مدت زیادی هم طول کشید موعد پریودم که شد نیومدخودم فکر کردم (اخه من ماما هستم )به خاطر تغییر اب و هوا بوده و زیاد به خودم استرس وارد نکردم و یک احتمال دیگه هم میدادم و اونم اینکه به علت از شیر گرفتن دخترم باشه که سه روز بهش ندادم و دوباره به خاطر اینکه مریض شد بهش شیر دادم باشه . ولی توی این مدت بی بی چک گذاشتم و همش منفی بود سه روز از وعده پریودم گذشته بود که به خیال خودم پریود شدم ....طبق روال همیشه بعد از سه روز خونریزی ام قطع شد خیلی خوشحال بودم از اینکه باردار نبودم ولی دو هفته بعد لکه بینی شروع شد و این بار رفتم پیش متخصص و اونم همون حرفهای خودم رو زد که دلیلش می تونه تغییر اب و هوا و یا استرس باشه ویه سری دارو بهم داد ولی خدا خواست داروها رو نگیرم تا اینکه لکه بینی ام ادامه پیدا کرد و خودم شک کردم نکنه اینها همش نشونه بارداری خارج رحمی باشه برای همین همون لحظه که اون فکر به ذهنم اومد که ساعت 10 شب بود رفتم بی بی چک گرفتم ولی خودم رو قانع کنم تا با ادرار صبحگاهی رازمایش بدم فردای اون روز با ناراحتی بی بی چک رو گذاشتم که مثبت بود اه از نهادم بلند شد دیگه خیلی ترسیده بودم اخه یک بار سابقه بارداری خارج رحمی رو داشتم و خیلی میترسیدم که نکنه مثل سری قبل دیر اقدام کنم و الکی برم زیر تیغ جراحی برای همین رفتم پیش دکتر زنان و با التماس ازش خواستم برام سونو داپلر بنویسه و اون هم با اکراه برام نوشت و من رفتم سونو داپلر دکتر سونوگرافی که ماجرا رو براش گفته بودم بعد از انجام سونو گفت بارداری ولی نه خارج رحمی جاش هم خوبه و وقتی ناراحتی منو دید گفت برو خدا رو شکر کن که خارج رحمی نیست ولی توی اون سونو یه امیدواری به من داد و اون اینکه جنین دیده نمیشه فقط ساک بارداری دیده میشه و ممکنه با اون خونریزیها جنین از بین رفته باشه و باید دو هفته دیگه دوباره سونو بدی که اگه از بین رفته باشه دکتر مجوز سقط بده به همین دلیل من هم به امید اینکه دو هفته دیگه با دارو سقط میشه موضوع رو به شوهرم نگفتم ولی بعد از دو هفته دکتر باز هم گفت که همه چی خوبه و قلبش هم میزنه این بار دیگه نمی دونم چطوری؟ولی با موضوع کنار اومدم ولی به کسی چیزی نگفتم تا امروز
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا چی شدهههه
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2738
در تاپیک قبلی حسابی توضیح داده بودم و تاپیک تا صفحه 16 هم پیش رفته بود که حذف شد
خلاصه کلام اینکه 18 هفته باردارم ولی شوهرم نمیدونه
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"‌
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطوریه که نمیدونه؟؟؟
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
دو تا دختر دارم قرار نبود حامله بشم خودم هم نمیخواستم ولی کاری که شده
2706