2737
2734
مارال جان هنوز به دکتر نشون ندادم.تازه دیروز جوابو دیدم.توی ازمایش گفته اسپرمای مرده زیاد داره و زنده ها کمن.و همینطور کم تحرکن بچه های نی نی سایت گفتن با قرص حل میشه ولی خب زمان میبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من پوچ بود اصلا جنین تشکیل نشده بود. دکترمنم گفت مشکلات کروزومی میتونه عاملش باشه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2728
منم باگوشیم خارجکی صحبت میکنی الان مغزم هنگ میکنه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2738
بخدا گل گفتی عزیزم. من همینو به دکترم گفتم خندید گفت قدیمم بوده ولی سونو مونو نبوده کسی پیگیرش نمیشده الان همه تا عطسه میکنن میرن دکتر

مارال بخدا خنگ نیستم ولی نییییییییی کوووووووو

سلام منم بارداری پوچ داشتم اگه جنین داشتم یک ماه و نیم دیگه بچه ام ب دنیا میومدخیلی سخت بود وقتی رفتم برا صدای قلب سونو و گفت قلب نداره و بعدش دکترم گفت پوچه الان ماه سومه اقدام میکنم اما هنوز خبری نیست
2706