2733
2734
اگه منو میگی پارسال اشفند بود. خواهر شوهرمم دو ماه یعد من باردار شده بود بچه ها حسود نیستم بخدا ولی هر وقت میدیدم دلش بزرگ تر میشه بخدا خیلی دلم میشکست میگفتم اگه بجه منم میموند الان اینجوری بود

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی عجول بودی دختر ولی توکلت بخدا باشه. اگه حامله نبودی بذار چند ماه بگذره رحمت استراحت کنه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2738
ایشالا هرچی خیره پیش بیاد . دکترای اونجا نظری نداشتن؟؟؟

نگران نباش من از نظر روحی آمادگیشو نداشتم که اینقد دیر اقدام کردم توکلت به خدا باشه

Dana پیش ٣تا دکتر رفتم وقتی فهمیدم بچه م مرده تو دلم، دکتره میگفت خیلی تصادفی میتونه باشه این اتفاق، میگفت لحظه ای که نطفه داشته بسته میشده اون کدهای ژنتیکی که از تخم و تخمک باید میگرفته نگرفته
مارال گلم من نمیدونم باید چیکار کنم برا اد

2706