2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام منم بارداری پوچ داشتم که حتی لکه بینی هم نداشتم ساک هم روز به روز بزرگ میشد بدون.جنین هفته ده طبیعی سقط کردم و بعدش فهمیدم هم شوهرم هم خودم.ضعیف بودیم
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
مارال جان انشالله تشکیل شده باشه اگه هم نشد کورتاژ نرو چون لکه بینی داری خودش میفته
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
ایشالا مامان میشی مامان 31.اگه اشتباه نکنم شما خارج از ایران هستین؟! دکترای اونجا میگن منعی نداره زود حامله شدن. الان اقدام کردی؟؟؟

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

مامان 31 دقیقا تشکیل نشدن قلب جنین هم ارتباط مستقیم با اسپرم مرد داره.من تو این چندماه انقدر تحقیق کردم که اطلاعاتم مثل یه دکتر شده فقط و فقط شوهراتونو درمان کنین.چون همین که شما توانایی بارور شدن رو داشتید یعنی هیچ مشکلی ندارید.من قرار بود این ماه اقدام کنم ولی با جواب آزمایش شوهرم دو سه ماهی صبر میکنم تا کامل درمان بشه
2706