2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارا جان این تفاوت خوب نیست چرا اگه مثلا 1 هفته بود بازم اوکی بود ولی 2-3 هفته نه البته ببخش که اینطور گفتم ولی تو استراحتت و بکن اما دل نبند بهش
من ب دستان خدا خیره شدم'معجزه کرد😍❤
2731
2738
منم یه بار تجربه کردم بعد 9ماه اقدام کردم منتظرم ببینم پری میاد یا نه اگه 28روزه باشه فردا معلوم میشه ولی اگه30روزه باشه د3روز دیگه دعا کنید پری نیاد

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

مال من یه هفته اختلاف سونو و واقعی داشت ولی سقط شد

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

منم بارداری پوچ داشتم.این ماه بعد از 4 ماه اقدام داشتم که تبدیل شد به بارداری شیمیایی شوهرمو فرستادم آزمایش ضعیف بود و کم تحرک.فکر کنم به خاطر اسپرم ضعیف بارداری پوچ به وجود میاد ولی این دکترای خنگول هیچکدوم نمیفهمن که زود شوهرو بفرستن آزمایش اگه شوهرم همون ماه اول رفته بود تا الان درمان شده بود.به نظر من فقط شوهراتونو درمان کنید اگه بارداری پوچ داشتید
2706