2737
2734
دکتری که وقت بذاره و در طول زایمان حضور داشته باشه دلسوز و مهربان باشه
ترجیحا هزینه جدا نگیره
یک دنیا ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا چرا میخوای بری لاله ۰دکترت هر چقدر هم خوب باشه توی زایمان طبیعی از اول دکتر بالا سرت نیست بیشتر کاراتو ماماها میکنن لاله هم چون امار سزارینش بالاست اصلا ماماهای با تجربه نداره من اونجا رفتم تجربه ی خوبی ندارم برو بیمارستانی که امار زایمان طبیعی شون بالا باشه مثل صارم من از بهمن و کادر زایمانش خبر ندارم ولی اونم چون خصوصی احتمالا ماماهاش همین وضعیت رو دارن
Lilypie Second Birthday tickers
2738
تو همون بیمارستان بهمن ویزیتهم می کنه دکی جاریم بود نی نی شو ماه پیش توهمون بهمن بدنیا اورده خیلی راضی بود
دکترسید سهیلا عارفی:
مطب: ولیعصر و دوشنبه و پنج شنبه ها بیمارستان عرفان * شلوغی متوسط* تجهیزات مطب: سونوگرافی داره*هزینه زایمان مستقیم پزشک؟؟* بیمارستان همکار: عرفان و بهمن* تو نازایی و سقط مکرر تبحر خاصی دارن و تو بیمارستان عرفان در قسمت نازایی و ای وی اف هستن
من 7 ماه و نیمم بود که مجبور به سزارین شدم دکترم نتونست بچه را نگه داره پسرم 20 روز تو دستگاه بود اگه هربیمارستان دیگه بودم بچه ام نمی موند دستگاههای لاله خیلی به روز هستند دکتر عارفی خوبه
2706