2737
2734
سلام من هم 24 پریودی هستم کمر درد ودرد پریودی دارم خیلی دلم می خواهذ باردار باشم خیلی می خوابم شاید بخاطر ماه رمضان باشه
خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 
salam be aza mohtarame gruh man mahtabam taze ozv shodam va az inke in hame duste mehrabun daram khoshhalam . man az in mah tasmim be hamelegi gereftam va alan ruze 20 peryodime hala ta bebinim khoda chi mikhad.
تویی قادر مطلق.... پسر نازنینم دنیای منی همه فردای منی ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام
بچه ها من الان دوساله ازدواج کردم و 5 ماه پیشگیری داشتم
رفتم دکتر پرولاکتینم تو آزمایش بالا بود و دکتر بهم قرص داد و در حد نرمال شد
هنوز موفق به بارداری نشدم
الان قرص مدروکسی پروژسترون مصرف میکنم
آیا ممکنه به همراه مصرف این قرص باردار بشم؟>آخه علائمی که گفتید رو دارم
روم به دیوار 2 روز پیش لکه قرمز هم دیدم
پست از طرف همسر آرانلار
معجزه الهی شوخی نیست و دائم در حال تکرار است فقط دیگر عصاها اژدها نمیشوند.
سلام دوستان من 33 سالمه. 4 ماه پیش لاپاروسکوپی کردم کیست تخمدان و اندومتریوز داشتم 3 ماه یاسمین خوردم 2 ماهه جلوگیری نکردم ولی باردار نشدم ازمایش AMH انجام دادم قبل از عمل 3.5 بود 1 ماه بعد از عمل هم انجام دادم 2.2 شده بود سومین بار یعنی 4 ماه بعد از عمل 1.1 شده .CA 125 هم انجام دادم بالاتر رفته ولی دکترم میگه هنوز وخیم نیست خیلی ریلکس برخورد میکنه من چکار باید بکنم خیلی نگرانم
سلام دوستان من 33 سالمه. 4 ماه پیش لاپاروسکوپی کردم کیست تخمدان و اندومتریوز داشتم 3 ماه یاسمین خوردم 2 ماهه جلوگیری نکردم ولی باردار نشدم ازمایش AMH انجام دادم قبل از عمل 3.5 بود 1 ماه بعد از عمل هم انجام دادم 2.2 شده بود سومین بار یعنی 4 ماه بعد از عمل 1.1 شده .CA 125 هم انجام دادم بالاتر رفته ولی دکترم میگه هنوز وخیم نیست خیلی ریلکس برخورد میکنه من چکار باید بکنم خیلی نگرانم

سلام بچه ها
من 4 روزه که پریودم عقب افتاده در حالی که قبلا خیلی خیلی خیلی مرتب بود
حتی ساعتش!!!!!
منتظر نی نی ام خیلی زیاد... بیبی چک که شنبه یعنی یک روز بعد از عقب افتادن استفاده کردم منفی بود ازمایش خون هم یک روز بعد از عقب افتادن دادم منفی بود اما پریودم نشدم!!! یعنی چی شده؟ خیلی نگران و بلا تکلیفم
کسی چیزی نمی دونه یا تجربه مشابه نداشته؟
2706