2737
2739
عنوان

سزارین در صارم

2400 بازدید | 25 پست
کسی تا حالا تو بیمارستان صارم سزارین کرده ؟
چند شب نگه میدارن ؟
اجازه میدن شب دو تا همراه پیشم بمونه ؟
اجازه میدن شوهرم بیاد تو اتاقه عمل ؟
وقته ملاقات داره ؟ یا هروقت بخوان میتونن بیان واسه ملاقات ؟
پرنس کوچکم دوساله شد
سلام فا جان... یکی از بستگانم مرداد 90 صارم سزارین کرد راضی بود. اتاق یک تخته گرفت که یه شبی که نگهش داشتن مامانش دائم پیشش بود
چون بیهوشی کامل داشت دیگه براش فرقی نمیکرد که شوهرش باشه بالا سرش یا نه ولی میگفت از پشت شیشه یا پرده دقیقا یادم نیست داشت نگام میکرد
دکتر کیه؟ با کی عمل داری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صارم محیطش خوبه امکاناتش خوبه ولی کادرش مزخرفه چند ماه پیش یک کادر پزشکی اخراج شدن چون به بچه شیر ندادن بچه از گرسنگی تشنج گرفته من سال 89 اپیدورال کردم موقع به دنیا امدن بچه حرفهایی به من زدن که من دچار حالت های روحی بدی شدم که همسرم شکایت کرده میتونی از خانم نرسی سر پرستار سوال کنی راجع به مادری که بچش به دنیا امد و دروغ و بی سوادی کفتن ناراحتی تنفسی داره ناراحتی خونی داره ماه گرفتگی داره اون مادر بدبخت من بودم که همش کذب محض بود
2738
اون بچه یک مشکلی داشته توی قسمت نوزادان بوده پرستار شیشه شیر رو میاره بهش شیر بده تلفنش زنگ میزنه میره به حرف زدن یادش میره نفر دوم میاید اقایی که بچش تخت بغل بوده میگه خانم پرستار شیشه رو گذاشته رفته پرستار بدی دست میزنه رو شکم بچه میگه این سیره میره نفر سوم میاید اقا میگه این بچه شیر نخورده پرستار میگه مسئولش من نیستم خلاصه اقاهه شاکی میشه دکتر کودکان که میاید بچه رو که میبینه میگه تشنج براثر گرسنگی به پدر بچه بیرون میگن تشنج بر اثر تب که خلاصه این اقاهه پدر بچه رو پیدا میکنه و میگه موضوع اینه
دکتر احمق میگفت یک سونو خاص نوشتم حتما باید همین بیمارستان بدی گفتم خونه ما سمت شرقه میشه جایدیگه برم انقدر بد خط نوشت که 3 جا نتونستن بخونن من داشتم سکته میکردم که چرا سونو خاص اخر فهمیدم کاملا یک سونومعمولی بوده
الی جان به من گفت که سر بچه بزرگتر از بقیه جاهاشه اونم دو هفته
انقدر حالم بد بود که فقط میخواستم بمیرم
بعد اومدم سونوی چند نفرو نگاه کردم دیدم همه همینن
رفتم پیشه مصدق گفت نمیدونم چیه برو پیش دکتر ژنتیک بیمارستان
رفتم اونجا اونم بیسواد گفت باید صبر کنی بچه به دنیا بیاد
زنگ زدم بیمارستان گفتم یا خود دکتر صارمو باید ببینم یا ازتون شکایت میکنم
که دکتر صارم گفت این توی سونو طبیعیه
پرنس کوچکم دوساله شد
2706