2737
2734
عنوان

بارداری مجـدد، چه مدت بعد از سـقط ؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 46478 بازدید | 143 پست
سلام
فکرکنم همه رفتنذ
منم دی 89تو هفته 16فهمیدم سقط کردم،الان 8 الی 9ماهه تو اقدامم اما خذانخواسته
شوشو کم تحرک شده من کمکش لتروزول وکلومفینم خوردم ختی با7تافولی خوب و ای یو ای نشد
برام دعاکنیدکم آوردم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم توی هفته 10 سقط کردم
ضربان قلب نداشت البته با شیاف سقط کردم یعنی به صورت طبیعی درد کشیدم و بدون جراحی سقط کردم که خیلی بهتر از کورتاژه
6 ماه جلوگیری داشتم.الانم توی اقدامم
من دوره هام 28 روزه س.با کیت تخمکگذاری فهمیدم تخمکگذاریم بین روزهای 16 و 17 و 18.
هنوز فرصت نشده توی این روزهای تخمکگذاری پروژه داشته باشیم
همش یه اتفاقی میفتاد که نمیشد .....
این ماهم نشد تا ببینیم ماه بعد چی میشه
گورستان با سکوتش میگوید سخت نگیر زندگی ارزش یک ثانیه اندوه را ندارد...
سلام به همگی
سال نومبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید

الی جون منم مثل شما در 4ماهگی بدلیل الیگو هیدرامنیوس سقط کردم بچه هنوز ضربان داشت وهمه چی خوب بود فقط من خونریزیهای منقطع داشتم وآب دور جنین کم شده بود .شما دکترت کی بود نگفت دلیلش چیه؟؟؟
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
2731
البته سقط 4ام بود که طبیعی زایمان کردم ولی جفت چسبیذه بود وکورتاژ هم شدم.
الان حدود 1سال میگذره.
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
بهناز جان دلیلش هماتوم پشت جفت به علت کنده شدن قسمتی از جفت بود. دکترم می گفت به خاطر عفونت نمیشه بچه را نگه داشت. نی نی من سالم بود... به من با AFI=3.7 ختم بارداری دادن گفتن با مایعات خوردن درست نمی شه .... من راضی نبودم ولی دکترم زیر بار نمی رفت.... از طرفی خورده بودم به تعطیلی و بدشانسی............ اونا با سرم کیسه آبمو پاره کردن و طفل معصوممو کشتن.....

دکتر شما چی گفت؟ تو این یک سال دیگه دکتر نرفتی؟ اقدام نکردی؟
2738
سلام منم اسفند بعلت بارداری پوچ مجبور شم با شیاف سقط کنم هنوزم که هنوزه داغونم 2 ماه بود خیلی داغونم دکتر به ن گفت بعد از 3 ماه میتونم ولی باید اول از لحاظ روحی خوب بشم برام دعا کنین خیلی محتاج دعاتون هستم
به من که گفت کلیه هاش کار نمیکنه وبه همین دلیل هم کیسه آبت خالی شده بچه منم زنده وضربانش عادی بود من از بعد از سرکلاژ خونریزیهای مقطعی داشتم وآخرشم یک شب درد عجیبی زیر دلم داشت که یهو خونریزیم زیادتر شد که الان فکر میکنم همون کیسه آبم بوده.
خلاصه آخرش نفهمیدم دلیل اصلیش چی بود یک هفته هم خوابیدم بیمارستان ولی هیچ فایده ای نداشت.موقع سقط هم جفت چسبیده بود که مجبور به کورتاژشد دکترم .
دکترمن پاکروش هست دکتر شماکی بود ؟اصلا خونریزی نداشتی؟

اقدام نکردم تاالان یک کمی قندم بالا بود که کنترل شد شوشو هم واریکوسل داره باید عمل کنه .من 35 سالمه شما چی؟
بهناز جان من یک ماه تمام خونریزی داشتم... اقلا روزی یه بار ازم کمی خون می اومد، دکتر و سونو می رفتم می گفتن موردی نیست، تهدید به سقط هستی و باید استراحت کنی... ولی آخرش هیچی به هیچی...

دکتر من عرشی بود. بارداریم ناخواسته بود و سقطم هم ناخواسته.... فعلا مشکل زخم دهانه رحم دارم. اگه با دارو خوب نشه مجبورم فریز کنم...

به من در مورد کلیه هاش چیزی نگفتن... هرچی هم پرسیدم چیزی دسگیرم نشد، فقط بهم گفت عفونت داشتم....
بچه ها باید دید واقعا دلیل پاره شدن کیسه آب و خونریزی توی سه ماهه دوم چیه این موضوع فکر منو مشغول کرده آیا این دکلای ایرانسل هست یا اینترنت استفاده زیاد از لپتاپ یا موبایل؟ استرس و نگرانی میتونه دلیلش باشه؟
2706