2410
2553
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 735117 بازدید | 1751 پست
نوشته بودم قبلا... پیش یه دکتر پوست ... این دوستم روی پوستش کلا خیلی حساسه.. می گفت کلی تحقیق کرده و بعد این کارو کرده.. می گفت خود دکتر دستگاه رو مارکشو بهش گفته بود و گفته بود بری وب سایت سازنده رو ببینین...البته این دکتر چند ساله خانوادشون هست... اسم دکتر عبدالحمید هست... یه مطبش تو ونک هست یهکیش کاج... فکر کنم تو میدون کاج لیزر انجام میده... کدوم سمت تهرانی آماندا جون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
سلام خانمهای عزیز
من یک سالن اپیلاسیون حرفه ای میشناسم که خیلی قدیمی و خیلی حرفه ایه.غرب تهران و قیمتش خیلی منصفانه است. اسفند که اصلا وقت نمی ده مگر مشتری قدیمیش باشی ولی تو ماههایی دیگه چرا .یکی از تخصصهاش اپیلاسیون زنان باردار که خیلی خوب این کار را انجام میده .شماره موبایلش 09352216156 سایه
سلام مجدد
راستی این مبلغ های اضافه ای که برای اپیلاسیون دائم می دهید ، آدم را به خنده میندازه .بابا اگر موهاتون با اپیلاسیون دائم کم شد که هیچ- اگر با موم دائمی کم شد که هیچ وگرنه راه دیگه ای نیست. خوب پولاتون را خرج بی خودی میکنید. اپیلاسیون سایه همه این خدمات را با کمترین قیمت براتون انجام میده.من که خیلی راضی بودم. دستش خیلی سبک بود.
به سیما پایین ونکه دکتر باریک بین هم اونجاس.من اینجا ها رو خودم مطمینم.من هم الکساندرایت رفتم همiplدرد الکساندر خییییییلی کمتره.اونی که میگن خیلی درد داره دیود هست که خیلی درد داره ولی اونم خیلی موثره
سلام من از این تاپیک خیلی استفاده کردم مرسی امروز رفت لیزر مهران تو سعادت اباد کل صورتمو لیزر کرد 120 گرفت درد داشت ولی راحت شدم کل صورتم دقیق بگم خط ریشم . سیبیل. زیر لب . چانه .. روی بینیمم یکم مو داشت . گردنم.
2706