2410
2553
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 735009 بازدید | 1751 پست
همه دکترا هم میدونن که درمان دائمی برای از بین بردن موهای زائد وجود نداره. برای مدتی جواب میده و اگه تجدید نشه دوباره بر می گرده.

مریم جان متأسفانه این لحن صحبت کردن در نی نی سایت معمول شده. نباید با هم دیگه تهاجمی برخورد کنیم. اگه کسی اشتباهی هم داشته باشه میشه ملایم تر بیان کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
گلنار جون برای پشت لب، چونه، زیر چونه و گردن تا 4 جلسه 130000 پرداخت کردم و بعدش نصف یعنی 65000 . راستش رو بخوای برای من همیشه دردناکه. تا 2 ، 3 روز بعدش احساس میکنم چونه ام مشت خورده . اما تا چند وقت راحتم دیگه. موقعی هم که داره لیزر انجام میشه هم درد داره مخصوصا پشت لب و گوشه های لب. البته واسه من 10 تا 15 دقیقه طول میکشه
مریمی جان خواهش میکنم یه وقتهایی سوء تفاهم پیش میاد
بچه ها تاپیک خوبیه ولی چرا این همه لیزر کردین نگفتین دقیقا کجاها و هزینه چقدر.
سارا سعیدی وب سایت نداره قیمتاشو ببینیم.
سعیده جون چند وقته پیش سارا سعیدی رفتی و کجاها رو لیزر کردی . در اومده ؟
بعد ماراینا جون گفتی که اگه دستگاهش ارزون باشه می ارزه تا جایی مثل به سیما که گرونه . فوقش چند جلسه بیشتر می ریم.
یعین این دستگاهای ارزونتر اگر جلسات بیشتری بریم نتیجه اش دائمی می شه و در حد الکساندریت هست ؟
تو رو خدا قیمتای سارا سعیدی رو بگید ببینم بودجه ام می رسه !
2714
بچه ها من شنیدم اینایی که زیر چونه رو لیزر میکنن بعد از یه مدتی یه جای دیگه از صورت پر مو میشه. مثل لکه میفته تو یه قسمت دیگه صورت و موی زائد در میاره . من خیلی ترسیدم چون من خودم فقط زیر چونه یکمی موی زائد دارم حتی بقیه صورتم هیچ کجاش اصلا مو نداره خیلی کرکی و کم موو هستم کلا ولی اینطوری که شنیدم راستش ترسیدم برای لیزر برم

شما تجربه ای دارید یا چیزی شنیدید مثل این؟
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم
خب من دیروز رفتم اولین جلسه درمانم رو انجام دادم.
lاسکین پلنت که جای خوب و تر و تمیز و شیکی هست. من خودم چون تو محل کارم و کلا زندگی‌ام استرس زیاد دارم واقعا حوصله رفتن به جای شلوغ رو ندارم.
کلا محیط زنونه است و پرسنل هم بی حجاب (حس خوبی به آدم می‌داد)
کسایی هم که من باهاشون برخورد داشتم آدمای با حوصله و خوش برخوردی بودند من جمله پزشکم.
مشاوره و تست در این مرکز رایگان هست.

هر دوره درمانی شامل 4 جلسه + 2 جلسه رایگان هست که میشه همون 6 جلسه
من برای صورت کلا 645 تومن دادم که در سه قسط پرداخت خواهم کرد. دیروز قسط اولم رو دادم. اگر نقد بدین 5% تخفیف می‌گیرید. منظورم از صورت پشت لب، خط ریش، چانه و زیر گردن هست که مال من به شدت پرمو است. موهای ضخیم و مشکی مشکی... که خودشون گفتن به احتمال خیلی زیاد خوب جواب می گیرم.

فاصله بین جلسات کلا بین 5 تا 8 هفته است که برای صورت 6 هفته رو پیشنهاد کردند. اونقدر ها هم درد نداشت. یه کم پشت لبش سوزوند اما خب من اصلا حس خاصی نداشتم. بعدش آلوئه ورا و کرم مالیدم و با ماسک اومدم بیرون که بهم آفتاب نخوره. چون گفتند آفتاب نباید بگیری. ساعت 5 بعد از ظهر بود.

شب هم نه صورت تاول زد نه حتی قرمز بود. البته جلسه اول درجه نسبتا پایینه. واسه من با 10 شروع کرد و گفت هر جلسه می برم بالاتر...
در کل من راضی بودم.

اما قیمت ها
پیشانی
ببخشید دستم خورد به enter

من سرفصل های عمده رو می نویسم...
پیشانی 245
چانه 245
خط ریش 245
ریش (پکیجی که من انتخاب کردم) 645
گردن 495
پشت گردن 245
داخل ران (دقیقا نمی دونم کجاست :دی) 745