2726
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 737500 بازدید | 1751 پست
در لیزر مو های زاید چند نکته هست که باعث می شه جواب بهتری ازش بگیری : 1- دستگاه لیزر مهم هست جایی برو که اشنایی رفته و جواب گرفته 2- رنگ پوستت هر چقدر تیره تر باشه بهتر جواب می گیری 3- رنگ مو و ضخامت مو مهم هست مثلا موهای سفید را اصلا از بین نمی بره و هر چقدر موهات تیره تر باشه بهتر جواب می گیری 4- دکتر مهم هست که بدونه چند جلسه نیاز داری که دیرتر برگشت داشته باشه و از چه درجه ای برای چه کسی استفاده کنه 5- این نکته که به نظرم خیلی مهم هست که جلسه بعدی را سر موقع بری اگر دیرتر بری دوباره پیاز مو شروع به رشد می کنی و روند درمان را طولانی تر می کنه
من خودم کلینیک مهرگان توی شهرک غرب رفتم دکتر حسینی که راضی بودم شماره اش را می ذارم 88574563- 88574800

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم زیربغل و بیکینی و خط رویش موهای سرم رو لیزر کردم(برای ردیف شدن خط رویش).........الان5 ماهه میرم و 4 جلسه شده.........پنج شنبه هم جلسه پنجمم هست

جلسه اول و دوم خیلی عالی بود و 90 درصد موهام کم شد ولی یه دوره که عمل بینی داشتم 1 ماه با تاخیر رفتم کمی از موهام دوباره فعال شدن البته بعد از اون دو جلسه رفتم و بهتر شده اگر اون تاخیر رو نمیکردم همین 4 جلسه جواب میداد ولی حالا جلسه پنجم رو برم ببینم چطور میشه من برای این سه نقطه با هم 90 تومن میدم تو مرکز لیزر دنیا هم میرم خ مطهری هست..............

دوستانی لیزرشون تموم شده میشه فاصله جلساتشون رو بگن......ممنون
من دنبال یه مرکز خوب لیزر هستم

نه برای کل بدن بلکه برای برخی از موهای زائد صورت... البته نمیخوام خیلی برام پر هزینه بشه

ترجیحا دکتراش خانم هم باشن عالیه

کسی جای خوبی سراغ داره؟
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم
آزی جون من برای صورتم پیش دکتر طباطبایی می رم الان چند ساله . 6 ماه یکبار لیزر رو تکرار میکنم که بر نگرده. ایشون در کلینیک دکتر دولتی روزهای دوشنبه لیزر انجام میدن. من که راضی هستم. تا 4 جلسه هزینه کامل می پردازی و از جلسه پنجم هزینه نصف میشه.
دیدم خانم هایی که برای لیزر زیربغل و ژاهاشون اومدن و راضی هستن. البته حتما باید چند ماه یکبار تکرار کنی چون موها برمی گرده. علتش هم اینه که پیاز مو از بین نمی ره

شماره مطب دکتر طباطبایی : 88776752 اول توانیر روبروی بیمارستان دی
منم تعریف بیمارستان رازی رو شنیدم. میخوام برم اونجا برای زیر بغل ولی تا حالا همیشه از عوارضش ترسیدم که نرفتم.

راستی من جان؟ به سلامتی دوباره باردار شدی؟ اون تاپیکی رو که راجع به زایمان طبیعی داشتی دنبال میکردم حتی خاطره زایمانت مو به موش یادمه. آخه منم اون موقع باردار بودم و همیشه به طبیعی فکر میکردم. ایشالله همیشه سلامت باشی (از بقیه معذرت میخوام که حرفهام بی ارتباط با تاپیک بود)
لیزر، کرم های کاهش دهنده موهای زائد و همه اینها موجب کاهش فعالیت و آبرسانی به پیاز مو میشن . تا حدی اونا رو تخریب می کنن اما علت اینکه بعد از مدتی دوباره موهای زائد رشد میکنن اینه که بطور کلی نابود نمیشن
2706