2737
2734
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 738605 بازدید | 1751 پست
بچه ها کسی مرکز لیزر مرزداران -گیشا با دکتر رضیعی رفته میگن دستگاه الکس و ND-YAG وسولار داره والکس برای پوسته سفیده وندی یگ هم برای پوستهای سبزه خوبه وسولار هم برای مناطق وسیع وموهای پرزی خوبه . اگه کسی رفته مارا درجربان بذاره
ریتون جان چرا بیمارستان رازی جواب نگرفتی؟ تو سایتش که دستگاه هاشو گذاشته ظاهرا خیلی متنوع و بروزه چه جوری وقت گرفته بودی این که میگن شلوغه باعث بی نظمی کاراشونه؟ هزینه اش چی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها وقتی چند تا شات زد متوجه شدم کولینگ نداره. اولش رفتم با دکتره صحبت کردم. گفتم دفعه پیش اینطوری سوختم. من فقط قسمت بیکینی رو رفتم. پوستم سبزه روشنه. دکتره گفت شما با این رنگ پوست که نباید بسوزی!!!! حتما ایراد از دستگاهش بوده. خلاصه از دستگاه خودشون تعریف کرد. اما نگفت کولینگ نداره، گفت جدیدترین دستگاهه. خلاصه تا نوبتم بشه و برم تو دکتره رفت. منم خوشحال که این دفعه دیگه نمیسوزم. کلی به خودم بد و بیراه گفتم که دفعه پیش اشتباه کردم رفتم تندیس.. خلاصه رفتم تو. تکنسینه خیلی با دقت نبود به نظرم. یهو دیدم چند تا شات زد دارم کبود میشم از سوزش. با اینکه ایندفعه پماد زایلاپی حسابی زده بودم در حد اینکه کاملا بی حس بودم. بهش گفتم چقدر میسوزه. ا؟؟؟؟؟ چرا کولینگ نداری؟ ؟؟؟؟ گفت کولینگ باعث قارچ میشه!!!!! ما دستگاهمون خیلی جدیده.!!! ولی خود دستگاه بخاطر ایجاد قارچ کولینگ نداره. حالا ما شاید تهیه کنیم. ولی با یخ خنک شی بهتره!!!! منم کارم نیمه کاره ...اونم تند تند شات میزد. پیش خودم گفتم دیگه من اگه سراسر بدنمو پشم فرا بگیرد سراغ لیزر نمیرم. خلاصه تموم که شد اومدم پایین دیدم وای چه متورم شده!!!! گفت آها اینطوری خیلی خوبه!!!! یعنی جواب میده!!!! منم کلوبتازول و زینک زدم و اومدم. خونه رسیدم دیدم بلهههههه بازم سوختم با ناحیه وسیعتری. بخدا کلافه شدم. اینهمه آدم میرن لیزر فقط من میسوزم.گریههههه......آخه چرا؟ یعنی پوستم حساسه؟؟؟؟ خلاصه زنگ زدم بهش گفتم سوختم میگه خوب میشه!!!!! مدام آلفا بزن. خوب بیشعور اونو که خودمم میدونم. دلم میخواست خفه شون کنم. دروغگوهای پست. بچه ها اصلا گول تبلیغاتشونو نخورین. جایی برین که مطمینین. من که دیگه دورشو خط کشیدم. کلا بدنم کم مو هست . زد به سرم برم برا بیکینی . کاش از اول نمی رفتم. جدا از هزینه اش کلی عذاب کشیدم تو این مدت.
2728
2738
فلورجان
باید صبح حداکثر تا ساعت 11 تا 12 برسی اونجا بری تو نوبت . همونروز کارتو انجام میدن . دستگاهش خب ماله 4 سال پیش بود نمیدونم الان جدید کردند یا نه؟ من زیر چانم موهاش کلفت تر از روی لبم بود لبم بیشتر پرز بود اما پشت لبم رفت یکدونه از جاهای دیگه ی صورتم نرفت 4 بار رفتم دکترش هر بار یه نفر بود هیچ کاری جز امضا نمیکنه به آخریش گفتم چرا زیر چونم نمیره گفت نمیدونم به درمان مقاومه منم ادامه ندادم تا امسال که کلفت شدن رفتم جردن که دوستان معرفی کردن .اما باید بگم کار تکنسینهای رازی بهتر بود اینجا این خانم همش جا میندازه
مانلی جان قیمت رو چجوری باهات حساب کرد؟ همون تعداد نت برگی که تو سایت نوشتن یا پالسها رو میشمرد و بر اساس اون پول میگرفت؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
بچه ها elight ای لایت با elite الیت فرق داره اولی خوب نیست ولی الیت همینیه که جردن و نگین تندیس دارن. برای پوستای تیره هم جواب میده ALEXANDRIT+Ndyag آخرین تکنولوژی آمریکا برند elite مناسب برای انواع پوست
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
دنیز جان من وقت گرفته بودم برم فک کردم مثل همون نگین تندیسه که شما میری ممنون که اطلاع رسانی کردی خیلی گیج شده بودم 40 شات لیزر موهای زائد - دستگاه Elight - از بهترین دستگاه های روز دنیا - مناسب برای انواع پوست - با کمترین درد و عوارض جانبی گروه پزشکان یاس جهانشهر، بلوار جمهوری، جنب بانک سامان، طبقه فوقانی پس این نوعی از همون ipl هس؟
بله فلور جان اصلا هرچی که دیدی خیلی ارزونه نسبت به الکساندریت، دایود یا آی پی اله. شما هنوز جایی نرفتی لیزر؟
لیزر دایود آمریکایی دارای fda آمریکا - دستکاه لیزر plp ایتالیایی با تکنولوژی 2013 - لیزر به صورت ترکیبی و با نهایت تاثیر گزاری - تعداد جلسات مورد نیاز تا برای حذف موها متفاوت است و ممکن است از6 تا 8 یا بیشتر جلسه متغیر باشد. - بیشترین تعداد شات حتی اگر 500 شات برای یک جلسه لازم باشد آدرس کلینیک ارکید کلینیک شعبه کرج:– چهار راه طالقانی نظرتون راجع به اینجا چیه؟ زنگ زدم لیزر plp فعلا داشتن دایود هنوز نیاورده بودن؟ دایود که نوعی لیزر هس چه جوری با plp که نوعی از ipl و سیستم نوری هس ترکیب میشه؟
2706